Reklama

Związał się z 8-latką! Jej mama "ich życie, to ich sprawa"

Dziecięce zauroczenie nie jest niczym złym. Jednak Internet obiegły zdjęciach, na których 8-latka całuje się z 13-latkiem. Czy świadczy to o erotycznym charakterze związku tej "pary"?

Milana to dziecięca modelka z Ukrainy, która na Instagramie ma już prawie 600 tys. obserwujących. Ostatnio, zasłynęła jednak z czegoś zupełnie innego! I chociaż niektórych mogą dziwić sesje 8-latki w pełnym makijażu, to opinię publiczną i ukraińskie władze znacznie bardziej zaniepokoił jej romantyczny związek

Pavel "Pasha" Pai to popularny 13-letni bloger. Chłopiec jest 5 lat starszy od "swojej dziewczyny". Ich związek szokuje nawet najbardziej progresywnych obserwatorów.

Reklama

Zobacz również: Barbara Kwarc bije dziecko w transmisji "na żywo"! W sieci wybuchł skandal!

Ich zdjęcia wywołały wzburzenie w sieci!

I chociaż dziecięce zauroczenia same w sobie nie są niczym złym, to już pozowanie w dwuznaczny sposób, przeraziło internautów. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których Milana siedzi Pashy na kolanach oraz zbliżenie na ich pocałunki. Czułe pozy na opublikowanych materiałach mogą świadczyć, że ich związek ma charakter erotyczny!

Kiedy o sprawie zrobiło się głośno w mediach rzecznik praw dziecka, Mykoła Kułeba, zgłosił się z nią na policję. Jak mówi, zachowanie Milany i Pashy, jest bardzo nieodpowiednie jak na ich wiek. Co więcej, może ono skutkować pojawieniem się wielu patologii, wśród ich rówieśników.

Można również usłyszeć głosy, które twierdzą, że sytuacja została sztucznie wykreowana, aby zwiększyć popularność na Instagramie. Władze nie uznały tego jednak za wystarczający argument i wciąż ją badają.

Co na to rodzice?

Co ciekawe, rodzice dziewczynki nie mają nic przeciwko takiemu zachowaniu. Jej mama twierdzi, że to "ich życie" i prosi, aby osoby postronne się w nie nie wtrącały.

Policja jednak uznała, że zdjęcia całującej się 8-latki, nie są prywatną sprawą rodziny. Ze względu na bardzo młody wiek dziewczynki, matka zostanie przesłuchana. Jak podają władze, zarzuty w jej stronę dotyczą przygotowywania i rozpowszechniania pornografii.

Zobacz również: Te 11-latki są uważane za najpiękniejsze bliźniaczki na świecie!

Internauci są przerażeni!

Informacja o związku 8-latki obiegła sieć i przeraziła internautów. Zastanawiają się oni, jak bardzo negatywny wpływ na przyszłość i zdrowie psychiczne dziecka mogą mieć obecne wydarzenia. Jedno jest pewne, matka modelki nie podziela ich troski.

Dowiedz się więcej na temat: związek | dziecko | Monika Pietrasińska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje