Reklama

Zrobił zdjęcie burzy! Co za widok!

Bujanie w obłokach to w pewnym sensie dla każdego pilota chleb powszedni i po pewnym czasie widok świata z perspektywy kabiny przestaje zachwycać tak jak na początku. Od czasu do czasu dzieje się jednak coś, co poruszy nawet doświadczonego lotnika. Tak właśnie było w tej sytuacji!

Pilot linii Ecuador Airlines, Santiago Borja, był przekonany, że w swojej pracy widział już wszystko. Zmienił zdanie, gdy lecąc nad Oceanem Spokojnym i będąc na wysokości ponad 11 tysięcy metrów jego oczom ukazała się szalejąca burza. Santiago, oprócz latania zajmujący się także fotografią, nie zastanawiając się długo chwycił po aparat i postanowił uwiecznić ten niezwykły widok.

Reklama

Efekt, który udało mu się osiągnąć jest po prostu niewiarygodny. W sieci znaleźć można wiele imponujących fotografii wykonanych w czasie burzy, ale z takiej perspektywy i z takim rozmachem jeszcze chyba nikomu wcześniej nie udało się jej pokazać.

Zdjęcie autorstwa Santiago dobitnie uświadamia siłę jaka tkwi w naturze. Pilotowi linii Ecuador Airlines, a dzięki niemu także i nam wszystkim, udało się o tym przekonać w niezwykły sposób. Świetna robota Santiago - o to właśnie chodzi w byciu we właściwym miejscu o właściwej porze!

Więcej zdjęć Santiago Borji znajdziecie na jego Instagramie. Jeżeli spodobał się wam ten materiał koniecznie sprawdźcie też ten o przepięknych zdjęciach pewnej podróżującej pary, które wyglądają dosłownie jak z bajki. Znajdziecie go tutaj.

Dowiedz się więcej na temat: fotografia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje