Reklama

Zrobił dziewczynie głupi kawał. Miało być zabawnie, ale nie wyszło

Niektórzy yotuberzy są w stanie zrobić naprawdę wiele, często zwyczajnie głupich rzeczy, żeby stało się o nich głośno i żeby ich filmiki doczekały się setek tysięcy odsłon. Do tej grupy zalicza się zdecydowanie autor poniższego nagrania, na którego - po jednym z jego ostatnich nagrań - spłynęła mocna fala krytyki.

DerekDeso jest znany z bardzo kontrowersyjnych żartów, którymi nabija sobie kolejne tysiące wyświetleń na swoim kanale w serwisie YouTube. Tym razem, żeby zrobiło się o nim głośno, chłopak przygotował żart, którego ofiarą padła jego dziewczyna.

Reklama

Co takiego zrobił youtuber? Kiedy jego partnerka spała, Derek położył na niej dwa duże węże. Jak można się domyślać, gdy dziewczyna się ocknęła, wcale nie było jej do śmiechu.

Przerażenie, krzyki i łzy - tak zareagowała dziewczyna Dereka na węże w swoim łóżku. Czy można się jej jednak dziwić? W komentarzach pod filmem większość osób napisała, że youtuber zdecydowanie przesadził i dziewczyna po czymś takim powinna się z nim rozstać.

Jak się jednak okazuje, reakcja dziewczyny też mogła być ustawiona, bo już kilka dni później na kanale DerekaDeso pojawiło się kolejne nagranie z jej udziałem, w którym tym razem to ona straszy swojego chłopaka.

Co o tym wszystkim sądzicie? Podobają się wam tego typu nagrania czy raczej nie? Nam prawdę mówiąc niezbyt przypadają one do gustu, bo ani to śmieszne, ani straszne, a raczej głupie. Uważacie podobnie? Macie inne zdanie? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

Skoczył z 8-piętrowego budynku. Tragedia była o krok! - wideo

Zrobił coś szalonego. Zdania na temat tego nagrania są podzielone

Ten wyczyn robi wrażenie. Odwaga czy totalna głupota?

Dowiedz się więcej na temat: wideo | zwierzęta

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje