Reklama

Zrobił coś niesamowitego! Odwaga czy totalna głupota?

U bohatera tego materiału część mózgu odpowiadająca za strach prawdopodobnie się nie rozwinęła. Ciężko inaczej wytłumaczyć to, co zrobił. Zobaczcie zresztą sami. Będziecie w szoku!

Rumun Flaviu Cernescu ma dosyć nietypową pasję - lubi wspinać się na wysokie konstrukcje. Samo wspinanie się to jednak nie wszystko. Flaviu będąc na sporych wysokościach pozwala sobie na rozmaite dodatkowe atrakcje. Niektóre z nich, jak ta z poniższego wideo, to balansowanie na granicy życia i śmierci - dosłownie. Zobaczcie sami:

Reklama

Komin na który wspiął się Flaviu, znajdujący się w rumuńskim Targu Jiu, ma 256 metrów wysokości. Nie wiemy jak wy, ale my mamy mieszane odczucia wobec tego co zobaczyliśmy. Z jednej strony materiał robi wrażenie i nie można odmówić Rumunowi odwagi. Z drugiej jednak równie dobrze wszystko mogło skończyć się tragedią.

Umiejętności to przecież nie wszystko. Cóż, każdy jest jednak kowalem swojego losu i skoro takie akcje sprawiają Flaviu radość to ma pełne prawo, żeby realizować się w ten sposób. Co o tym wszystkim sądzicie? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

Jej selfie są po prostu niesamowite!

Chińczycy mają rozmach! Oto dowód!

Zjeżdżalnia tylko dla odważnych!

Dowiedz się więcej na temat: wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje