Reklama

Reklama

Znaki zodiaku, które mają problem z wiernością! Trudno im zaufać!

Czy znaki zodiaku nas definiują? Nie. Jednak eksperci zauważają zbieżności między osobami spod tych samych znaków. Mogą one zdradzić wiele na temat relacji i związków, jakie osoby urodzone w tych samych miesiącach będą miały ze swoimi partnerami. W tym, czy będą im wierne.

Wierność i zaufanie to podstawy dobrego związku. Jednak wielu ludzi traktuje te elementy jako mało istotne i bawi się uczuciami swoich partnerów. Poniższe znaki zodiaku potrafią łatwo w sobie rozkochać, ale temat stałych związków i wierności jest dla nich obcy!

Wodnik

Reklama

Wodnik to prawdziwy wolny duch! Potrzebuje dużo czasu w samotności i bardzo ceni sobie niezależność. I chociaż czasami marzy mu się odnalezienie bratniej duszy, to i tak często woli spędzać czas we własnym towarzystwie.

Jego potrzeba wolności i niezależności powoduje, że stały związek go ogranicza. Sam nie może się zdecydować, czego tak naprawdę oczekuje od relacji. Szybko potrafi wpaść w sidła namiętności, ale równie błyskawicznie umie się z nich wyplątać. Partner Wodnika nigdy nie będzie wiedział "na czym stoi".

Zobacz również: Najgorsze żony? Z tymi znakami lepiej się nie wiązać!

Bliźnięta

Flirt i podryw to ich natura! Mało kto potrafi się oprzeć urokowi osobistemu Bliźniąt. Lubią być w centrum uwagi i łakną komplementów. Bliźnięta są bardzo przekonujące we wszystkim, co mówią, dlatego często stawiają na swoim.

Niestety ich ciągłe flirtowanie może być dla partnera bardzo uciążliwe. Zwłaszcza gdy więcej czasu na spotkaniach poświęcają podrywaniu innych ludzi. Może ono również prowadzić do zdrad!

Waga

Waga z magnetyczną łatwością przyciąga nowych partnerów, ale nie zamierza zatrzymać ich przy sobie dłużej. Jak to robi? Potrafi rozmawiać z każdym i o wszystkim. Z tego powodu tak łatwo nawiązywać jej nowe kontakty. Ponieważ ma szerokie pole manewru, szybko nudzi się tym, co już posiada i idzie szukać nowych wrażeń.

Waga ma problem z komunikacją swoich uczuć. Co więcej, potrzebuje ona nieustannych, intensywnych wrażeń. Ich brak w związku sprawi, że szybko się ulotni.

Zobacz również: Kobiece nawyki, które prowadzą do rozstania. Mężczyźni ich nienawidzą!

Strzelec

Strzelec szuka w związku przyjemności. Jest gotowy powiedzieć wiele romantycznych słów, które później nie są poparte żadnymi czynami

Strzelec potrafi nieustannie krytykować swojego partnera. Uważa, że jego druga połówka powinna zawsze sprostać jego oczekiwaniom. Jeśli tego nie robi, szybko znajdzie pociesznie u kogoś innego. Nie oglądając się za siebie! 

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy