Reklama

Zakochałeś się w świątecznej reklamie Allegro? To wideo jest równie wzruszające!

Poruszające wideo autorstwa niemieckiego studenta podbija sieć. Internauci są nim zachwyceni. Przedstawiciele firmy Adidas muszą teraz mocno żałować tego, że w przeszłości nie byli nim zainteresowani.

Świąteczna reklama Allegro wzruszyła was do łez? Z tym spotem może być podobnie, gdyż jest on równie poruszający. Takiego zdania jest przynajmniej kilka milionów internautów, które miało okazję go obejrzeć.

Reklama

Inną opinię mieli jedynie przedstawiciele firmy Adidas, których autor wideo próbował bezskutecznie zainteresować swoim nagraniem. Teraz, po tym jak zrobiło ono w sieci furorę, pewnie mocno oni tego żałują. O co tyle zamieszania? Zobaczcie sami:

Na oficjalnym kanale autora na YouTubie spot doczekał się już przeszło 3,6 milionów wyświetleń. Twórcą nagrania jest niejaki Eugen Merher, student reżyserii Akademii Filmowej Badenii-Wirtembergii w Niemczech.

26-letni chłopak próbował zaoferować wideo Adidasowi, jednak nikt z firmy się z nim nie skontaktował. Mimo tego nagranie ujrzało ostatecznie światło dzienne i zachwyciło internautów. Całe szczęście, że tak się stało, bo naszym zdaniem materiał jest naprawdę świetny, a Adidas, no cóż - może teraz pluć sobie w brodę, że przeszedł obok niego obojętnie.

Zobacz również:

"Hallelujah" Leonarda Cohena w wykonaniu 10-latki z autyzmem. Przepiękny występ!

Inny wcale nie znaczy gorszy. Ta reklama to uświadamia!

Znalazł pod choinką niezwykły prezent. Jego historia rozczuliła internautów

Dowiedz się więcej na temat: wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje