Reklama

Zagrał Forresta Gumpa i postanowił pójść w jego ślady

"Forrest Gump" to kinowy klasyk z 1994 roku. Mało kto wie jednak, jak potoczyły się losy jednego z głównych aktorów tej produkcji. Historia chłopca, który grał małego Forresta jest naprawdę niesamowita.

Michael Humphreys, bo tak nazywa się chłopiec, który grał Forresta z czasów jego dzieciństwa, zainspirował się historią swojego głównego bohatera. Tak samo jak Gump, Michael zaciągnął się do armii Stanów Zjednoczonych. 18 miesięcy służył w Iraku w jednostkach specjalistycznych pierwszego batalionu 36. pułku piechoty.

Reklama

Michael przyznał, że do zaciągnięcia się do armii zainspirowała go scena, w której Tom Hanks (odtwórca roli Gumpa) walczył w Wietnamie. Kiedy on sam zaciągnął się do wojska, natychmiast przylgnęła do niego ksywka „Gump”. Michael przyznał, że robił wszystko, żeby nie być kojarzonym z rolą w tym filmie, ale po dwóch tygodniach od razu go zdemaskowano.

Michael miał zaledwie osiem lat, gdy wystąpił w filmie. Jego rodzina nie była  zbyt bogata i z tego powodu nie mógł pojawić się na ceremonii w Hollywood. Oglądał ją ze swojego domu w Missisipi.

Dowiedz się więcej na temat: Forrest Gump | film

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje