Reklama

Youtuber poniża niepełnosprawnego! "Wykorzystali go"

Na YouTubie pojawiło się skandaliczne nagranie. Kamerzysta, popularny youtuber, na swoim kanale opublikował filmik, w którym pewien młody mężczyzna robi "obrzydliwe rzeczy", rzekomo za pieniądze. Internautka rozpoznała w nim niepełnosprawnego intelektualnie nastolatka, swojego byłego wychowanka!

Kamerzysta, to twórca słynący z szokującego kontentu. Widzowie mieli już okazję zobaczyć na jego kanale nagrania, na których udaje samobójstwo lub wyśmiewa się z osób będących nosicielami HIV. 

Opublikował kolejne skandaliczne nagranie!

Reklama

Widać na nim nastolatka, który podejmuje się wykonywania dehumanizujących zadań, takich jak jedzenie kocich odchodów, tarzanie się w błocie czy skakanie z balkonu do kontenera na śmieci. To wszystko, podobno za zapłatą. Youtuber bez skrępowania znęca się i obraża nastolatka. Co więcej, "zadania" które wymyśla, są bardzo niebezpieczne i mogą mieć wpływ na zdrowie, i życie chłopaka.  

Internauci są oburzeni!

Jedna z internautek rozpoznała młodego mężczyznę na nagraniu i przyznała, że jest on niepełnosprawny intelektualnie.

Jak przyznała kobieta, ze względu na swoją niepełnosprawność chłopak ma ograniczone pojęcie, na temat sytuacji, w której się znalazł. Nie jest on w stanie rozpoznać, czy jego oprawcy się nad nim znęcają.

W swoim poście nawołuje do zgłaszania filmu do moderatora YT, w celu jego usunięcia z mediów społecznościowych.

Podobną opinię wyraziło wielu internautów, którzy byli zbulwersowani zachowaniem i znieczulicą Kamerzysty. W komentarzach podkreślali, że zachowanie youtubera jest poniżej jakiejkolwiek krytyki, oraz że sprawa powinna trafić do prokuratury.

Dowiedz się więcej na temat: youtuberzy | niepełnosprawni | poniżanie | znęcanie się

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne