Reklama

Reklama

Wydał setki tysięcy i miał dziesiątki operacji! Wszystko by wyglądać jak elf!

Każdy z nas ma w głowie swój wymarzony wygląd! Niektórzy jednak chcą stać się kimś zupełnie innym. Na tak drastyczną zmianę zdecydował się pochodzący z Buenos Aires Luis. Mężczyzna od lat poddaje się operacjom plastycznym. Wszystko to po to, aby upodobnić się do elfa!

Wszystko by wyglądać jak elf!

Barbie i Ken są słynnymi już wzorcami dla "amatorów operacji plastycznych". Luis Padron z Buenos Aires poszedł o krok dalej. Zdecydował on, że chce upodobnić się do swojej ulubionej postaci fantasy - elfa! Dwudziestoparolatek przeszedł prawie 40 zabiegów, na które wydał około 200 tys. złotych!

Reklama

Od małego chłopak był wyśmiewany i prześladowany w szkole. Jedyną ucieczkę od rzeczywistości znajdował w świecie fantasy. Szybko baśniowe postaci stały się odskocznią od szarej rzeczywistości. Luis zapragnął samemu zatopić się w ich świecie i stać się jednym z mitycznych stworzeń.

Swoją przygodę ze zmianą wyglądu zaczął od tlenienia włosów i rozjaśniania skóry. Szybko jednak zapragnął czegoś więcej! Wtedy to zaczął poddawać się różnego rodzaju operacjom plastycznym, w tym zmianie kształtu swoich uszu!

Wydał setki tysięcy i miał dziesiątki operacji!

Dwudziestoparolatek wydał na dziesiątki zabiegów już prawie 200 tys. złotych! Jednak operacje plastyczne to nie jedyne koszty, jakie musiał ponieść Luis. Jego obecny wygląd wymaga codziennej pielęgnacji. W tym kosmetyki i utrzymanie efektów zabiegów to dla niego wydatek rzędu około 20 tys. miesięcznie!

Zobacz również: Powiększyła sobie, co tylko może! Poznajcie "ekstremalną" żywą Barbie

Jak mówi "elf" to jeszcze nie koniec jego zmian! Luis chce stać się "własną definicją piękna" i wciąż będzie poddawał się transformacjom.

Mimo że na mężczyznę wylała się fala hejtu, Luis nie przejmuje się negatywnymi komentarzami na swój temat. Twierdzi, że już wcześniej był przyzwyczajony do krytyki i nękania. Przyznaje, że zostanie elfem, jest jego największym marzeniem i wierzy również, że jego spełnienie pozwoli mu stać się lepszym człowiekiem.

Dowiedz się więcej na temat: Elf | fantasy | upodobnić | zabiegi | postać | Buenos Aires | Luis Padron

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy