Reklama

Reklama

„Wojsko na ulicach, oblężenie, powybijane szyby” – wojna domowa w Polsce?!

Jasnowidz Wojciech Glanc dzieli się swoimi przepowiedniami za pośrednictwem kanału na YouTubie. Tym razem przekazał niepokojące wieści. W swojej wizji ujrzał dramatyczne wydarzenia, które będą się rozgrywały w naszym kraju. Według jasnowidza wkrótce czeka nas wprowadzenie stanu wojennego!

Jasnowidz przepowiedział wojnę domową!

Przepowiednie polskich jasnowidzów zyskują na popularności. Nic dziwnego - każdy z nas chce wiedzieć, czego się spodziewać, zwłaszcza w czasach pandemicznych. Wizje Wojciecha Glanca wiele razy się spełniały. Jasnowidz przewidział już między innymi śmierć księcia Filipa, a także wspomniał o budowie płotu kolczastego na wschodnich granicach.

Reklama

Tym razem Glanc podzielił się z fanami przerażającą wizją! Zobaczył w niej ludzi z karabinami, którzy chodzili po ulicach Warszawy. Jego zdaniem Polsce grozi wprowadzenie stanu wojennego. Nie wyklucza także, że wizja może być zapowiedzią wojny domowej.

„Ludzie z karabinami” na ulicach Warszawy

To jednak nie wszystko! Od kilku miesięcy ważą się losy kanałów TVN24 i TVN7. Jak się dalej potoczą? Jasnowidz przewiduje:

O jakiej "akcji prowokacyjnej" mowa? Wierzycie w wizje jasnowidza?

Zobacz również: "Ludzie wyrywający sobie jedzenie"! Kiedy nastąpi wielka katastrofa?!

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy