Reklama

Reklama

To zdjęcie wywołało burzę w sieci! Historia jak z Titanica?

W mediach społecznościowych rozpętała się prawdziwa burza! Wszystko za sprawą jednego zdjęcia, które trafiło do sieci. Kadr pochodzi z Turcji, z okolicy plaży w Marmaris. Ludzie spokojnie odpoczywają, a w tle widać niszczycielski ogień. Czy to upadek moralny społeczeństwa?

Nadal docierają do nas informacje o pogarszającej się sytuacji na półkuli północnej. Mimo tego ludzie chcą podróżować, bawić się i korzystać z wakacji.

Reklama

W mediach społecznościowych pojawiło się kontrowersyjne zdjęcie, które zamieścił turecki dziennikarz Cem Seymen. Kadr przedstawia osoby, które siedzą przy stolikach i odpoczywają nad wodą. W tle widać pożar. Seymen wyraża swoje oburzenie faktem, że jedni się bawią, kiedy drudzy muszą walczyć z żywiołem.

Dziennikarz dosadnie wyraził swoją opinię na temat społeczeństwa:

Zdjęcie trafiło również na profil związany z kryzysem klimatycznym o nazwie "Można panikować" w serwisie Facebook. Fotografia jest szeroko komentowana. Większość internautów wyraża swoje przygnębienie, oburzenie i smutek sytuacją uwiecznioną na zdjęciu. 

Niektórzy porównują nawet ten kadr do katastrofy Titanica. Skąd takie skojarzenia? Nawet w sytuacji, kiedy już było wiadomo, że statek zatonie, orkiestra grała do końca. Wśród osób komentujących fotografię, są także tacy, którzy podchodzą do turystów z wyrozumiałością.

Co sądzisz na temat kadru z Turcji? Czy to już naprawdę upadek ludzkości?

Zobacz również: "Ludzie wyrywający sobie jedzenie"! Kiedy nastąpi wielka katastrofa?!

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy