Reklama

To nie żart. 20-latek z Anglii urodzi dziecko

Choć zdanie to, czytane po raz pierwszy, brzmi niedorzecznie, cała historia wcale nie jest żartem. Pewien 20-latek z Anglii spodziewa się dziecka i jest już w czwartym miesiącu ciąży.

Hayden Cross urodził się jako dziewczynka o imieniu Paige. Z racji tego, że w pewnym momencie życia zaczął źle czuć się w swoim ciele, zdecydował się na zmianę płci i od trzech lat uznaje się go już za mężczyznę. To jednak nie wszystko, ponieważ Hayden przerwał specjalną kurację hormonalną, znalazł dawcę nasienia na Facebooku i zaszedł w ciążę.

Reklama

Obecnie 20-latek znajduje się już w czwartym miesiącu ciąży. Gdy dziecko się urodzi, Hayden stanie się tym samym pierwszym Brytyjczykiem w historii, który czegoś takiego dokona.

"Posiadanie dziecka zawsze wiele dla mnie znaczyło. Zawsze chciałem je mieć. Postaram się być jak najlepszym ojcem" - powiedział w jednym z wywiadów Hayden. Kiedy jego potomek pojawi się na świecie, 20-latek ma zamiar dokończyć przerwaną kurację hormonalną.

Jak się jednak okazuje nie będzie to pierwszy tego typu przypadek na świecie. Wcześniej doszło już do podobnej sytuacji za sprawą niejakiego Thomasa Beatie, który przy pomocy dawcy nasienia urodził w sumie trójkę dzieci.

Później podobnych przypadków było jeszcze kilka. Mimo tego o Haydenie Crossie zrobiło się ostatnio dosyć głośno, gdyż cała sprawa wzbudziła pośród komentujących ją osób wiele kontrowersji. O wszystkim napisał m.in. angielski The Sun. Link do oryginalnego materiału znajdziecie tutaj.

Zszokowani? Co sądzicie o tej historii? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

Wykrywanie raka za pomocą oddechu? To może być prawdziwy przełom

Nastolatek mógł stracić życie przez słuchawki na uszach

Jest niewiele większa od swoich zabawek. Wszystko przez rzadką chorobę

Dowiedz się więcej na temat: historie z życia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje