To nie Photoshop! Wydała setki tysięcy na operacje plastyczne!

Każdy z nas ma w sobie część ciała, którą chciałby poprawić. Ta Bułgarka przekroczyła jednak wszystkie granice! Wydała setki tysięcy na operacje plastyczne ust i biustu. Teraz wygląda przerażająco!

24-letnia Andrea Ivanova nie wygląda już jak zwyczajna dziewczyna. Kobieta nieustannie powiększa swoje usta i biust. To wszystko po to, aby stać się żywą "lalką Barbie". Niestety, większość internautów jest zszokowana, a nie zachwycona wyglądem dziewczyny. Sami oceńcie!

Reklama

Andrea twierdzi, że w jej kraju duże usta są modne, a dziewczyny, które je mają, zdobywają sławę. O Bułgarce niewątpliwie zrobiło się głośno. Na Instagramie ma już ponad 70 tys. obserwujących. 

Z Internetu wręcz wylewają się negatywne komentarze i obraźliwe uwagi dotyczące wyglądu Andrei. Wiele osób zastanawia się, jak daleko jest ona zdolna się posunąć, tylko po to, aby zdobyć popularność. 24-latka nie ma jednak zamiaru ulec presji społeczeństwa i wciąż będzie robić to, co robi.

Szacuje się, że na operacje, wyłącznie w 2018 roku, kobieta wydała aż 700 tys. zł! Jej metamorfoza od 2014 do 2020 może wprowadzić w osłupienie. Mało kto podjąłby się, tak drastycznych kroków w celu zmiany swojego wyglądu. Co o tym myślicie?

Zobacz również:

Francuz chce zostać kosmitą! Odciął sobie uszy i nos, a skórę zamierza zamienić na metal!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: operacje plastyczne | implanty

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje