Reklama

To nagranie wstrząsnęło całym światem! Covidowa rzeczywistość w Indiach przeraziła internautów!

Od kilku dni możemy usłyszeć w mediach, że Indie bardzo źle radzą sobie w walce z pandemią. Służba zdrowia jest tam w opłakanym stanie, a każdego dnia przybywają setki tysięcy nowych zakażeń COVID-19. Czy jest aż tak źle? To wstrząsające nagranie rozwiewa wszystkie wątpliwości!

Do tego zdarzenia doszło 23 kwietnia w stanie Madhya Pradesh. "The Indian Express" doniósł, że incydent ten wywołał oburzenie nie tylko wśród okolicznych mieszkańców, ale również na całym świecie!

Zobacz również: Nagle zaczęły "wypełzać" na ląd! Przechodnie byli przerażeni! Szybka reakcja władz!

Film zamieszczony przez dziennikarza NDTV Anuraga Dwary'ego szybko obiegł media społecznościowe. Na nagraniu możemy zobaczyć jak w odjeżdżającej spod placówki medycznej karetki, otwiera się boczna klapa i ciało wypada na jezdnię! Co gorsza, rodzina zmarłego, była świadkiem całej sytuacji.

Reklama

Według przedstawicieli służb do zdarzenia doszło ze względu na zły stan techniczny karetki. Jednak komentatorzy podkreślają, że nagranie idealnie oddaje dramatyczny stan dzisiejszej służby zdrowia w tamtym rejonie. W Indiach brakuje obecnie tlenu oraz szczepionek, a zakażenia koronawirusem to nawet kilkaset tysięcy w przeciągu jednej dobry (354 531 infekcji w ostatnią niedzielę).

Dowiedz się więcej na temat: Indie | pandemia | służba zdowia | karetka

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje