Reklama

To małżeństwo ma patent na bliźniaki. Urodziły się im już po raz trzeci!

Alina i Maciej to para bliźniaków, która urodziła się 30 stycznia tego roku w Opolu. Co w ich historii jest tak wyjątkowego? Fakt, że rodzice uroczej dwójki doczekali się bliźniaków po raz trzeci!

Katarzyna i Andrzej Juzwiszynowie są już rodzicami dwóch par bliźniaków - Ania i Marcin mają po pięć lat, a ich starsze rodzeństwo,Amelia i Marcel, to już dziesięciolatki. Jak mówią sami rodzice nie byli oni zaskoczeni tym, że i za trzecim razem zostaną oni rodzicami bliźniaków.

Reklama

Już podczas drugiej ciąży lekarz powiadomił ich, że kolejna również będzie bliźniacza. Jedyne nad czym się zastanawiali to to, czy znów na świat przyjdzie dziewczynka i chłopiec. W tym przypadku mają już opracowany specjalny system nadawania imion, dziewczynka zawsze na A, a chłopiec na M.

W rodzinie pana Andrzeja nie zdarzały się bliźnięta, natomiast w rodzinie jego żony taki przypadek miał miejsce dwa razy. Sami rodzice przyznają, że bardzo się cieszą i jeśli poradzili sobie z czwórką to poradzą też sobie z szóstką pociech. Ze śmiechem jednak stwierdzają, że o następnym potomstwie mogą pomyśleć dopiero za 5 lat.

Zobacz również:

Poznaj najpiękniejsze kocie bliźniaki

Bliźniaki przytulają się podczas kąpieli. Piękne wideo!

Dwa niezwykłe porody. Bliźniaki przyszły na świat w 2016 i 2017 roku!

Dowiedz się więcej na temat: historie z życia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje