Te 11-latki są uważane za najpiękniejsze bliźniaczki na świecie!

Kiedy w 2010 roku Jaqi Clements urodziła dwie córeczki, niemal od razu wiedziała, że wyróżniają się one hipnotyzującą urodą. Gdy dziewczynki skończyły pół roku, zapisała je do agencji dziecięcych modelek. Tak wszystko się zaczęło! Obecnie siostry Clements to uznane modelki. Jak wyglądają teraz?

Ava Marie i Leah Rose Clements, czyli tzw. Clements Twins, mają obecnie 11 lat. Bliźniaczki zdobyły niewyobrażalną sławę w mediach społecznościowych, a następnie w świecie modelingu. Szybko zostały okrzyknięte "najpiękniejszymi bliźniaczkami na świecie". Patrząc na te zdjęcia, nic w tym dziwnego!

Reklama

Ich kariera niewątpliwie nabiera coraz większych rumieńców! Obecnie bliźniaczki są rozchwytywanymi modelkami! Dziewczynki wspólnie pozują do zdjęć, są aktywne w social mediach oraz pojawiają się na pokazach mody. Na swoim koncie na Instagramie mają już 1,8 mln obserwujących!

Zobacz również: To nie Photoshop! Wydała setki tysięcy na operacje plastyczne!

Myślicie, że światowa kariera w tak młodym wieku to dobry pomysł? A może uważacie, że wpłynie ona negatywnie na przyszłość 11-latek? Dajcie znać w komentarzach!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: bliźniaczki | modelki | najpiękniejsi

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje