Reklama

Tak kibole Legii zdemolowali "Chmury" - wideo z miejsca zdarzenia

W sieci pojawiło się niedawno nagranie kamery przemysłowej, która zarejestrowała wybryk kiboli Legii Warszawa w stołecznym lokalu "Chmury". Utożsamiająca się z Legią grupa wtargnęła i zdemolowała to miejsce tylko dlatego, że przebywali w nim fani Ajaxu Amsterdam, z którymi klub ze stolicy rozegra dziś mecz w ramach Ligi Europy.

Kibole utożsamiający się z Legią wkroczyli w nocy do klubu "Chmury" przy ulicy 11 Listopada na warszawskiej Pradze i kompletnie go zdemolowali. Wszystko dlatego, że w środku bawili się kibice Ajaxu Amsterdam, którzy przyjechali do Warszawy na mecz swojej drużyny z Legią w Lidze Europy.

Reklama

Jak informuje Iwona Jurkiewicz ze stołecznej policji, funkcjonariusze nadal przesłuchują świadków i zabezpieczają ślady. Ci twierdzą, że ubranych na czarno napastników było około 50. Kamieniami wybili szyby w lokalu, a do środka wrzucili race. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało. To co wydarzyło się w środku lokalu zarejestrowała tamtejsza kamera:

Legia wydała już oficjalne oświadczenie w sprawie całego incydentu. Klub potępił w nim działanie sprawców, lecz przyznał, że sprawa ich zidentyfikowania i ukarania leży w gestii policji, prokuratury i sądów. Mamy nadzieję, że uda się ich zatrzymać i odpowiednio ukarać.

Dowiedz się więcej na temat: wideo | Polska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje