Reklama

Reklama

Sztuka Patodeweloperki! Nagranie jest hitem Internetu! "Mogę robić, co chcę"

"Mogę robić, co chcę - jestem deweloperem" te słowa idealnie podsumowują nagranie, które obiegło sieć! Antoni Syrek-Dąbrowski w swoim komediowym filmiku na warsztat bierze zjawisko, jakim jest patodeweloperka. Obśmiewa on absurdy, z którymi muszą się mierzyć osoby wynajmujące lub kupujące mieszkanie w tych "luksusowych" budynkach.

"Mogę robić, co chcę - jestem deweloperem"

Antoni Syrek-Dąbrowski to polski stand-uper, który w swoim najnowszym nagraniu postanowił obśmiać skandaliczne zachowania deweloperów, czyli tzw. patodeweloperkę. Czym ona jest? Tym mianem określane są wszelakie patologie, których dopuszczają się deweloperzy, a ich celem jest jedynie maksymalizacja zysków

Komik wciela się w filmie w dewelopera, który oprowadza nas po jednym ze swoich "luksusowych" budynków. 10-metrowe lokale w kosmicznych cenach, niewygłuszające hałasu karton-gipsowe ściany, małe przestrzenie pomiędzy blokami, brak światła czy zieleni, to tylko niektóre z abstrakcji, o jakich usłyszymy.

Reklama

Zobacz również: Patohotelarstwo! Wycinają las, by zbudować Hotel Gołębiewski! W Internecie wrze

"Sztuka Patodeweloperki"! Nagranie jest hitem Internetu!

Antoni Syrek-Dąbrowski obśmiewa groteskową sytuację, w jakiej postawieni zostają wynajmujący i kupujący mieszkania. Nagranie, choć trafne, pokazuje również tragikomizm tej branży. Sami zobaczcie!

Nagranie obiegło Internet i spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem użytkowników. "To by było śmieszne, gdyby nie było prawdziwe. Ale ogólnie genialne" - możemy przeczytać w komentarzach pod filmikiem. 

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy