Reklama

Szok na weselu! Teściowa odkryła coś niesamowitego na temat swojej przyszłej synowej!

Do dramatycznego zdarzenia doszło na jednym ze ślubów w Chinach. Scena rodem jak z telenoweli rozegrała się na oczach rodziny i przyjaciół pary młodej. To spotkanie udowadnia, że przeznaczenie istnieje! Co dokładnie się wydarzyło?

Do niesamowitego spotkania doszło podczas wesela w chińskim Suzhou w prowincji Jiangsu. Matka pana młodego odkryła, że jej przyszła synowa jest... jej zaginioną od 20 lat córką! Jak się zorientowała? 

Zobacz również: Kiedy ksiądz nie udzieli ślubu kościelnego? Oto lista!

Jak informuje "New York Post" panna młoda miała na dłoni bardzo charakterystyczne znamię. Kiedy tylko matka je zauważyła, od razu skojarzyła to ze swoją zaginioną córką. Zapytała więc rodziców kobiety o jej dzieciństwo. Ci rozwiali jej wszelkie wątpliwości! Przyznali, że adoptowali dziewczynkę jako niemowlę, kiedy znaleźli ją na poboczu drogi.

Reklama

Zobacz również: Najgorsze żony? Z tymi znakami lepiej się nie wiązać!

Happy end

Pojednane matka i córka zalały się łzami. Kobieta przyznała, że odnalezienie swojej biologicznej matki jest dla niej momentem szczęśliwszym niż sam ślub.

Wesele nie zostało przerwane, ponieważ młodzi nie byli spokrewnieni. Pan młody również był adoptowany, po tym jak jego rodzice stracili swoje pierwsze dziecko. 

To spotkanie udowadnia, że przeznaczenie istnieje! 

Dowiedz się więcej na temat: ślub | Przeznaczenie | szokująca historia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje