Reklama

Reklama

Spacerował po linie nad przepaścią w Tatrach! Szokujące zdjęcie!

To zdjęcie mrozi krew w żyłach! Został na nim uwieczniony śmiałek, który chodził po linie nad przepaścią w Tatrach! Jak można narażać w ten sposób swoje życie? Zobaczcie szokującą fotografię!

Niebezpieczne akrobacje

Do sieci trafiło zdjęcie, które zrobił turysta w Tatrach. Widać na nim, jak pewien człowiek idzie po linie rozpiętej między skałami. Została ono rozciągnięta w rejonie Morskiego Oka - między Mnichem (2068 m n.p.m.) a Mniszkiem (ok. 2045 m n.p.m.). Ryzykowane przejście zorganizowała prawdopodobnie trzyosobowa grupa, która jest teraz poszukiwana przez straż Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Reklama

Zdjęcie zostało opublikowane na Facebooku:

Niebezpieczne akrobacje na linie mogły skończyć się tragicznie. Było to ryzykowane zarówno dla turysty, który chodził nad przepaścią, jak i dla przewodników, którzy byli w tym rejonie. 

Jaka grozi mu kara?

W polskich Tatrach chodzenie po linie rozpiętej na dużej wysokości jest nielegalne. Za tzw. "slackline" grozi mandat o wysokości minimum 500 zł, jednak ostateczna wysokość kary zależy od tego, czy np. amatorzy mocnych wrażeń montowali specjalne kotwy.  

Zobacz również: Kilka sekund od śmierci! Uratował psa przed nadjeżdżającym pociągiem!

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy