Reklama

Śnił ci się kiedyś ten człowiek? Ta zagadka ma już ponad 10 lat

Kojarzycie postać ze zdjęcia? Widzieliście ją kiedyś w swoich snach? Jeżeli tak, nie jesteście sami, ponieważ zdarzyło się to już ludziom na całym świecie. Na jej temat krążą różne teorie i plotki. Poniżej przedstawiamy część z nich.

Historia tajemniczego mężczyzny rozpoczyna się w roku 2006. Wtedy to pewna kobieta z Nowego Jorku miała go naszkicować swojemu psychiatrze, a gdy ten przekazał rysunek swoim kolegom po fachu z całego świata okazało się, że nieznana postać śniła się także ich podopiecznym.

Reklama

Jak opisywali go ci, którzy mieli z nim styczność? Pośród licznych relacji często pojawiały się takie, że mężczyzna był niezwykle miły, budził zaufanie, udzielał pożytecznych rad i wskazywał zagubionym drogę, jak również przepowiadał zagładę atomową, powtarzając przy tym, że "wszystko jest skończone". Ludzie spotykali go w różnych miejscach - na cmentarzach, w szafach, w sklepach czy też widzieli go w lustrzanym odbiciu.

W miarę upływu czasu relacji na temat tajemniczej postaci przybywało i obecnie liczy się je w tysiącach przypadków.

Jak tłumaczą to badający zjawisko uczeni? Zdaniem części z nich postać może być wytworem zbiorowej podświadomości. Istnieje także teoria, że za mężczyzną stoi osoba o parapsychologicznych umiejętnościach i to ona odwiedza w snach ludzi z różnych zakątków świata. Kolejna z hipotez głosi z kolei, że cała historia to sprytny zabieg marketingowy jakiejś firmy, która w niedalekiej przyszłości przekuje ja w sukces finansowy.

Co o tym wszystkim sądzicie? Kojarzycie postać zagadkowego mężczyzny i też się wam on kiedyś przyśnił? Więcej informacji na jego temat znajdziecie na stronie www.thisman.org oraz na facebookowym profilu Ever Dream This Man?

Dowiedz się więcej na temat: zjawiska paranormalne | sny

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje