Reklama

Skoki w duecie? Czemu nie! - wideo

Skoki narciarskie wydają się wam nudną dyscypliną? Jeżeli tak, być może uda się ją uatrakcyjnić. To wideo daje taką nadzieję. Dlaczego? Dlatego, że jego bohaterowie postanowili skoczyć w duecie! Zobaczcie to koniecznie!

Zarejestrowane na nagraniu zdarzenie miało miejsce w Norwegii, w kompleksie sportowym Holmenkollen, w trakcie treningu kadry reprezentującej ten kraj. Inicjatorem skoku w duecie był niejaki Halvor Egner Granerud, który zdecydował się na niego po tym, jak dowiedział się, że jego trener nie zamierza zabrać go na słynny Turniej Czterech Skoczni.

Reklama

Halvor, wspólnie z kolegą z ekipy, Richardem Haukedalem, poczekał aż ich trener się oddali i wtedy razem z nim oddał skok. Szkoleniowiec Norwegów spostrzegł jednak co się dzieje i nagrał wszystko swoim telefonem:

Trener, choć zaskoczony tym co zobaczył, postanowił jednak nie karać swojego podopiecznego i przyznał, że skok był w sumie całkiem dobry.

20-letni Halvor Granerud już nie po raz pierwszy zdobył się na skoczni na szalony numer. W 2013 roku, także w Holmenkollen, ze skoczni K60 skoczył...nago.

Zobacz również:

Nowy mistrz martwego ciągu? Ten widok aż boli! - wideo

Wyginam śmiało ciało, czyli człowiek-guma w akcji! - wideo

Największy kibic Leo Messiego doczekał się spotkania ze swoim idolem!

Dowiedz się więcej na temat: wideo | śmieszne | sport

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje