Reklama

Skoczył z 8-piętrowego budynku. Tragedia była o krok! - wideo

Pamiętacie jeszcze filmik, w którym pewien chłopak skacze ze stromego urwiska i omal nie przypłaca tego życiem? Wydawało nam się wtedy, że da mu to do myślenia. Byliśmy w błędzie - chłopak powrócił z nowym wideo, w którym znów był o krok od tragedii.

Poprzednie nagranie bohatera tego materiału wywołało w sieci sporo kontrowersji. Wszystko dlatego, że skaczący z klifu youtuber, na własne życzenie, prawie przypłacił go życiem. Tragedia było wtedy naprawdę o krok.

Reklama

Jak się okazuje, to co się wtedy wydarzyło wcale nie dało jednak chłopakowi do myślenia, bo niedawno znów zrobił on coś, co sprawia, że niektórzy nie zostawili na nim suchej nitki. Co takiego? Zobaczcie sami. Uwaga! Nagranie jest naprawdę mocne!

Nie chcesz, aby zaskoczył cię dzisiaj deszcz? Pobierz darmową aplikację Weź parasol

Jak można się było spodziewać, mające już ponad 6 milionów wyświetleń wideo, w którym chłopak skacze z liczącego niemal 40 metrów 8-piętrowego budynku spotkało się z licznymi negatywnymi komentarzami.

Jego bohater uspokaja jednak wszystkich tłumacząc, że jest profesjonalistą i doskonale wie co robi. No cóż, oby jego pewność siebie kiedyś go nie zgubiła.

Zobacz również

Zrobił coś szalonego. Zdania na temat tego nagrania są podzielone

Ludzie byli przerażeni kiedy zobaczyli go na niebie. Dali się nabrać!

UFO w Peru? Chyba nie tym razem

Dowiedz się więcej na temat: wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje