Reklama

Selfie wrzucone do sieci uratowało jej życie!

Gdyby nie zdjęcie wrzucone do sieci i szybka reakcja internautów ta dziewczyna mogłaby skończyć naprawdę źle. Tak się jednak na szczęście nie stało!

Cloe Jordan to 21-letnia modelka z Wielkiej Brytanii. Jej konto na Instagramie obserwuje trochę ponad 2 tysiące osób. Jakiś czas temu dziewczyna umieściła na nim swoje zdjęcie w bikini z notką, że jego wygląda psuje znajdujący się na jej ciele pieprzyk.

Reklama

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Od razu zasugerowali oni Cloe, że powinna pokazać znamię lekarzowi. 21-latka tak też zrobiła i po badaniach okazało się, że znamię było czerniakiem, czyli złośliwym nowotworem skóry. Na szczęście lekarzom udało się go usunąć razem z komórkami rakowymi.

Po wszystkim Cloe, która wraca teraz do siebie, wrzuciła do sieci kolejne zdjęcie pokazując swoje ciało po zabiegu i przestrzegła innych, by dbali o swoje zdrowie.

"Ta okropna choroba oszpeciła moje ciało i pozostanie już ze mną na zawsze przypominając, jak ważne jest dbanie o siebie... Dbajcie o siebie moi drodzy" - napisała pod fotografią Cloe.

Dowiedz się więcej na temat: zdjęcia | zdrowie | historie z życia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy