Reklama

Selfie Madonny i jej córki obiegło sieć! Zdjęcie oburzyło internautów

Zdjęcie "królowej popu" wraz z 24-letnią córką, Lourdes Leon, obiegło sieć. Jeden szczegół przykuł uwagę internautów, którzy nie szczędzili negatywnych komentarzy. Co wywołało tak duży szok?

Niedawno na swoim Instagramie Madonna opublikowała zdjęcie, na którym pozuje do selfie wraz ze swoją córką, Lourdes Leon. Dziewczyna przyszła na świat w 1996 roku i jest jednym z sześciorga dzieci "królowej popu". Przez lata zyskała popularność. Obecnie robi karierę w show-biznesie. Znana jest również z udziału w reklamach luksusowych marek.

Co wywołało tak duży szok?

Reklama

Zdjęcie, opublikowane na profilu gwiazdy wywołało ożywioną dyskusję wśród użytkowników. Co było jej powodem? Komentatorzy skupili się na pewnym szczególe wyglądu Lourdes - jej włosach pod pachami.

Zobacz również: Kobieta zapuszcza brodę! Czy to nowa moda? Internauci są w szoku!

W Internecie wywiązała się bardzo ożywiona dyskusja na temat fotografii. Jedni podkreślają, że włosy świadczą o braku higieny osobistej i ich właścicielka powinna je zgolić. Drudzy uważają, że jest to zupełnie naturalne i nikt nie powinien używać "bodyshamingu" w stosunku do kogoś z owłosieniem pod pachami. Komentatorzy podkreślali, że kobieta może zrezygnować z depilacji, jeżeli tak chce.

W dyskusji nie zabrakło również głosów, że zdjęcie zostało opublikowane celowo po to, by stać się tematem kontrowersyjnych dyskusji. Według tej teorii Madonna podzieliła się fotografią z internautami, aby "stać się viralem" i zwiększyć zasięgi swoich social mediów.

Co myślicie o tym zdjęciu?

Dowiedz się więcej na temat: Madonna | Lourdes Leon | owłosienie

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje