Reklama

Reklama

Sąsiedzkie kłótnie o basenik na balkonie! "Notorycznie mnie zalewała"

Co zrobić, kiedy upalne dni są już nie do wytrzymania? Chłodzić się! W miastach nie jest to jednak takie proste. Wielu zdesperowanych mieszkańców osiedli wystawiana na balkony baseny, aby choć odrobinę sobie ulżyć. Niestety, często prowadzą one do zagorzałych sąsiedzkich kłótni. Swoje osiedlowe historie z basenami opowiedziały Magda, Kasia i Olga dla portalu "WP.pl".

Przyszło lato, a razem z nim upały. Mieszkańcy miast często próbują sobie z nimi poradzić na swój własny sposób. Jedną z najbardziej znanych metod "chłodzenia się" oprócz klimatyzacji, jest basenik wystawiany na balkon. W wielu przypadkach przeznaczony dla dzieci. Co, jednak gdy basen ten przeszkadza mieszkającym w tym samym bloki sąsiadom? Często dochodzi do zażartych kłótni!

"Notorycznie mnie zalewała"

Reklama

Dziewczyna dodała, że rozmowy z sąsiadką nie pomogły. Zdesperowana postanowiła zgłosić sprawę na straż miejską.

Zobacz również: "Największa głupota tego lata"! Ci rodzice wykazują się prawdziwą ignorancją

"Wystarczyła dosłownie chwila mojej nieuwagi"

Kasia z Mokotowa przyznaje, że sama wystawiała na balkon baseniki dla swoich dzieci, gdy były małe. Chciała dać im trochę ochłody oraz zabawy. Przestała to robić, gdy jej syn poślizgnął się na mokrych płytkach i złamał rękę.

Kasia dodała jednak, że mieszka na osiedlu, na którym jest bardzo dużo rodzin z dziećmi, dlatego taka próba urozmaicenia maluchom czasu w wakacje, nikogo tam nie dziwi. 

Zobacz również: Dwulatka połknęła baterię z pilota. Teraz nie żyje! Rodzice ostrzegają!

"Nie pomagały nasze prośby ani apele"

Cierpliwość Olgi, gdy mieszkała we Wrocławiu, nieustannie na próbę wystawiali sąsiedzi z parteru.

Jak łatwo zauważyć, nie da się wszystkich zadowolić. Niektórzy z radością wystawiają na balkony baseniki, żeby chociaż odrobinę ochłodzić się w te upalne dni. Innych negliż, zalane balkony i krzyczące dzieci po prostu drażnią. Wydaje się, że brak w takich sytuacjach złotego środka. Jedyne co można zrobić to zachować kulturę osobistą oraz zrozumienie dla swojego sąsiada.

Dowiedz się więcej na temat: Sąsiedzi | kłótnia | Basen | balkon | dzieci | zalewać | lato | Upał | chłodzić

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy