Reklama

Są dla siebie jak bracia! Połączyła ich wspaniała więź!

Psy to najlepsi przyjaciele człowieka – mieliśmy okazję przekonać się o tym już nie raz. Widok tej dwójki potwierdza to w wyjątkowo uroczy sposób. Ich zdjęcia z pewnością was rozbawią!

3-letni Buddy oraz jego psi przyjaciel Reagan właśnie stali się bohaterami książki, która ma wesprzeć organizację ich przybranych rodziców. Ten słodki duet spędza ze sobą każdą wolną chwilę. Razem śpią, jedzą, bawią się, a także biorą udział w różnych wydarzeniach, jak np. Halloween.

Reklama

Przybrana babcia braci mówi, że ich historia jest tak słodka, że nie mogła jej nie opowiedzieć i chce aby poznali ja wszyscy internauci, stąd też wziął się pomysł na książkę.

Sandi Swiridoff przekonuje, że w książce będzie można zobaczyć nigdzie niepublikowane wcześniej zdjęcia dokumentujące niezwykłą przyjaźń chłopca i psa, a dodatkowo znajdzie się tam też kilka innych niespodzianek.

Reagan to labradoodle, czyli krzyżówka Labradora Retrievera oraz pudla. Psiak został adoptowany jako 8-miesięczny szczeniak i miał ukoić ból córki Sandi po tym jak nie udało jej się zaadoptować dwójki dzieci.

Później w rodzinie nagle pojawił się jeszcze Buddy. 11-miesięczny chłopczyk od razu znalazł wspólny język z Reaganem i obaj natychmiast przypadli sobie do gustu. Jak mówią jego właściciele jest on wspaniałym psem, lubi wszystkie inne czworonogi oraz ludzi, a jego adopcja była jedną z najlepszych decyzji w ich życiu.

Zobacz również:

Jaki pan taki pies. Oni są identyczni!

Poznajcie najbardziej pomocnego psa świata

Pies bohater uratował dziecko przed grzechotnikiem

Interesujące materiały o zwierzętach czekają na was oprócz tego na stronie fisie.pl:

Dowiedz się więcej na temat: zwierzęta | historie z życia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje