Reklama

Reklama

Przeszła mnóstwo operacji plastycznych. Twierdzi, że jest zbyt ładna, aby mieć partnera!

27-latka była w przeszłości często krytykowana za swój wygląd. Z powodu kompleksów zdecydowała się na wykonanie licznych operacji plastycznych. Teraz jest zadowolona ze swojej urody, ale uważa, że jest zbyt atrakcyjna i to z tego powodu nie może znaleźć właściwego partnera.

Operacje plastyczne sposobem na kompleksy

Celine Centino w dzieciństwie była obiektem kpin i złośliwych żartów ze strony swoich rówieśników. Śmiali się z jej aparatu ortodontycznego i sylwetki.

Reklama

Kiedy rozpoczęła pracę, postanowiła, że będzie odkładać pieniądze na wykonanie operacji plastycznych, które pomogą wyleczyć ją z kompleksów. Tak też zrobiła - Celine wydała aż 20 tysięcy funtów na szereg operacji i zabiegów, które miały poprawić jej urodę.

Twierdzi, że była to dobra inwestycja, ponieważ jest zadowolona z efektów, a zmiany w wyglądzie sprawiły, że może teraz pracować jako modelka.

Kobiecie doskwiera samotność

Mimo wyglądu modelki, Celine mówi otwarcie, że nie ma szczęścia w miłości. Już od 7 lat jest singielką i twierdzi, że nie może trafić na odpowiedniego mężczyznę, ponieważ jest zbyt piękna.

Kobieta uważa, że jej perfekcyjna uroda onieśmiela mężczyzn, którzy wręcz boją się do niej podejść.

Celine chętnie eksponuje swoją sylwetkę na zdjęciach, które publikuje na Instagramie. Widać, że lubi teraz swoje ciało i nie boi się pozować w odważny sposób. Być może sława, którą zyskała modelka w sieci także onieśmiela mężczyzn, którzy jedynie oglądają jej fotografie, ale mają obawy, żeby odezwać się do tak pewnej siebie kobiety.

Jak Wam się podoba obecny wizerunek Celine?

Zobacz również: Nie wpuścili jej na imprezę ze względu na wagę! "To nie jest impreza dla większych dziewczyn!"

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy