Reklama

Przerażające znalezisko! Znalazł na poddaszu 57 skór węży!

Tego mrożącego krew w żyłach odkrycia dokonał australijski łapacz węży! Na poddaszu jednego z domów znalazł aż 57 skór różnych gatunków gadów.

Australia to kraj słynący ze śmiertelnych węży i pająków. Nic więc dziwnego, że to straszne znalezisko odkryto właśnie tam! Znalazł je zawodowy łapacz węży! W Australii jest to popularna profesja ze względu na dużą ilość występowania różnych, niebezpiecznych gatunków tych zwierząt. Przeprowadzał on profilaktyczną kontrolę domu, do którego niedługo miała wprowadzić się nowa rodzina. To, co znalazł na poddaszu, zszokowało go!

Reklama

Łapacze węży są przyzwyczajeni do zrzucanych przez te gady skór. Jednakże, na poddaszu domu ekspert odkrył ich aż 57! Jest to niespotykana liczba. Najczęściej w jednym miejscu znajdują oni maksymalnie 4 lub 5 skór. Co jest jeszcze bardziej zaskakujące, pochodziły one od różnych gatunków węży! 

O tym niezwykłym znalezisku w Queensland napisał portal o2.pl. Według niego Reid Newell, wspomniany wcześniej łapacz węży, ze Snake Catchers Brisbane & Gold Coast w ten sposób opisał swoje znalezisko:

Co ciekawe, w domu nie znaleziono żadnych żywych osobników. Skóry należały do pospolitych rodzajów węży drzewnych. Całkiem prawdopodobne jest, że poprzedni właściciele hodowali drób, który przyciągał myszy, a te - węże.

Dowiedz się więcej na temat: skóra węża | Australia | makabryczne znalezisko

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje