Reklama

Polka poślubiła Araba i napisała o tym książkę! Jej wyznanie jest wstrząsające!

Nadia to Polka, która poślubiła Araba, a następnie wyjechała do Afryki, aby tam zamieszkać z rodziną męża. Szybko jednak okazało się, że islamskie prawa są dla niej nie do przyjęcia. Jej książka "Fatma. Moja arabska teściowa" jest szokująca!

Islam to religia, kultura i prawo, które są obce Europejczykom. Wiemy, że muzułmanie jako naród postrzegają świat inaczej niż my. Czasami jednak nie zdajemy sobie sprawy, jak ogromne są dzielące nasz różnice kulturowe! Temat ten zaprezentowała w swojej książce "Fatma. Moja arabska teściowa" Nadia Hamid, Polka, która na własnej skórze przekonała się, jak wygląda życie w muzułmańskiej rodzinie. Jej wyznanie jest wstrząsające! 

Reklama

Za zgodą autorki obszerny fragment książki pojawił się w sieci. Z niego możemy dowiedzieć się jak dramatyczne były przeżycia Nadii, która jako świeżo upieczona żona zamieszkała z islamską rodziną. 

Pierwszą osobą, która potraktowała Nadię miło i przyjaźnie był jej teść.

Zobacz również: Szok na weselu! Teściowa odkryła coś niesamowitego na temat swojej przyszłej synowej!

Zupełnie inne odczucia wzbudziła w kobiecie matka jej męża. Od samego początku bił od niej chłód w stosunku do nowej synowej. Dziewczynę ogarniała coraz większa panika, zwłaszcza że mało serdeczne przyjęcie przez rodzinę nie było jej jedynym problemem. Polka przede wszystkim zauważyła, że jej arabska rodzina żyje w bardzo niskim standardzie higienicznym.

Dowiedz się więcej na temat: Islam | książka | różnice kulturowe | nadia hamid

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje