Reklama

Podczas porodu odkryła coś szokującego! Czy to błąd lekarza?

Wyznanie kobiety o imieniu Brittany Jacobs stało się viralem w Internecie po tym, jak podzieliła się odkryciem, którego dokonała na swój temat, rodząc swoje pierwsze dziecko w wieku 25 lat. Internauci byli w szoku, że żaden z lekarzy nie domyślił się tego wcześniej!

Amerykańska mama stała się internetową sensacją kiedy wzięła udział w TitTokowym wyzwaniu. Internauci opisywali w nim sytuacje, w których lekarze "kompletnie zignorowali objawy, że z pacjentem jest coś nie tak". Jak twierdzi Brittany, w tym wyzwaniu nie ma sobie równych! To wszystko przez niesamowite odkrycie, którego dokonała podczas swojego pierwszego porodu.

Zobacz również: Umarła na 7 minut! Na TikToku opowiedziała co znajduje się "po drugiej stronie"!

Przez wiele lat kobieta czuła, że z jej ciałem może być coś nie w porządku. Miewała bardzo bolesne miesiączki, niemal zawsze dwie w tym samym cyklu! Odczuwała również ból podczas współżycia. Lekarze przez długi czas nie znali przyczyny tych zjawisk. Wszystko zmieniło się w dniu porodu! Jedna z pielęgniarek dokonała szokującego odkrycia!

Reklama

Dodała również, że "przez 25-lat nikt tego nie zauważył i nie wiedział, co to jest".

Internauci byli w szoku!

Prawie 3 miliony osób obejrzało filmik Brittany na TikToku. Nagranie doczekało się ponad 500 tys. polubień. Co więcej, kobieta otrzymała tysiące komentarzy i pytań dotyczących jej stanu zdrowia. Wśród nich pojawiały złożone zagadnienia jak "możliwość rozwijania się dwóch płodów, w dwóch macicach, w tym samym czasie" czy też "nabycie dodatkowej części ciała, poprzez wchłonięcie swojego bliźniaka w łonie matki". Niektórzy nie potrafili pojąć, jak lekarze mogli nie zauważyć drugiej waginy przez tyle lat!

Zobacz również: To, co znaleźli w jego klatce piersiowej, zszokowało lekarzy! To cud, że przeżył!

Amerykanka w następnym filmiku wyjaśniła, że posiada rzadką wadę o nazwie podwójna macica (ang. uterus didelphys). Powstaje ona na etapie rozwoju płodowego, gdy tworzą się narządy rozrodcze. Nie zrastają się one w sposób prawidłowy, czego efektem jest istnienie w organizmie dwóch macic.  


Dowiedz się więcej na temat: podwójna macica | poród | błąd lekarza

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje