Reklama

Reklama

Pływała nago w basenie obcego mężczyzny! Jaka była jego reakcja?

Heather Kennedy miała ochotę na kąpiel w basenie, ale bez stroju kąpielowego. Postanowiła zatem wtargnąć na posesję obcego mężczyzny, rozebrać się i popływać. Ależ było zaskoczenie właściciela basenu, kiedy ujrzał w nim nagą nieznajomą kobietę! Jak zareagował mężczyzna?

Naga kąpiel w basenie nieznajomego

Heather Kennedy z hrabstwa Charlotte na Florydzie jest dobrze znana tamtejszej policji ze swoich kontrowersyjnych pomysłów. Tym razem 42-latka chciała najwyraźniej zaskoczyć właściciela basenu, w którym pływała całkiem nago! Wybór padł na basen, który znajduje się na posesji 69-latka. Kobieta bez lęku i skrępowania rozebrała się i weszła do basenu obcego mężczyzny, gdy jego akurat nie było w domu. Kiedy 69-latek wrócił od lekarza, dostrzegł, że w jego basenie pływa naga nieznajoma. Mężczyzna natychmiast zadzwonił na policję.

Reklama

Funkcjonariusze bez problemu rozpoznali kobietę, gdyż wcześniej miała ona już problemy z prawem. Kennedy była oburzona faktem, że właściciel wezwał policję, twierdziła bowiem, że jej zachowanie nie jest niestosowne. Nie miała nawet zamiaru wyjść z wody - chciała nadal pływać. 

Kobieta została ukarana

Podczas rozprawy sądowej dotyczącej wybryku kobiety, nadal nie widziała ona niczego złego w swoim zachowaniu. 42-latka została ukarana grzywną w wysokości 320 dolarów. 

Po tym zdarzeniu dopuściła się kolejnych przestępstw - włamania do samochodu i posiadania narkotyków.

Kobieta została aresztowana i czeka obecnie na kolejne sprawy sądowe w związku z jej licznymi przewinieniami. 

Zobacz również: Opalasz się na balkonie? Możesz zapłacić nawet 1500 zł kary!

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy