Reklama

Reklama

Pitbul "zmasakrował" dziecko! Właściciel nie czuje się winny!

Do tej tragicznej sytuacji doszło kilka miesięcy temu w Przemyślu. 12-latek został brutalnie zaatakowany przez pitbula, gdy odwiedzał swojego kolegę. Pies rzucił się na chłopca i go "zmasakrował". Dziecko nie przeżyło. Właściciel zwierzęcia nie czuje się winny. Prokuratura właśnie zakończyła śledztwo.

Ta tragedia miała miejsce w Przemyślu we wrześniu zeszłego roku. 12-letni Kamil postanowił odwiedzić jednego ze swoich kolegów, Szymona. Gdy tylko chłopak wszedł do domu znajomego, znienacka zaatakował go olbrzymi pies! Agresywny pitbul rzucił się na Kamila. Szymon bezskutecznie próbował odciągnąć zwierzę, ale to zaczęło atakować również jego. 

Reklama

Zobacz również: Uderzył niepełnosprawne dziecko i odjechał! Skandal na stacji w Krakowie

Pitbul "zmasakrował" dziecko!

Pitbul dotkliwie podgryzł Kamila. 12-latek miał głębokie rany na twarzy, szyi i klatce piersiowej. Dodatkowo po ataku chłopiec miał złamaną rękę. Nastolatek stracił bardzo dużo krwi. Został przewieziony do szpitala i tam lekarze walczyli o jego życie. Niestety bezskutecznie. Po dwóch dniach zmarł.  

Właściciel nie czuje się winny!

Ojciec Szymona, Mariusz S., który był właścicielem dwóch psów, nie posiadał na nie pozwolenia. Ze względu na to, że rasa, jaką jest pitbul, uznawana jest za agresywną, na jej utrzymanie i hodowlę niezbędne są odpowiednie dokumenty. Mężczyzna nie zabezpieczył psów oraz jak się okazało, sprzedawał szczeniaki. Sąd odebrał mu dwa psy i nałożył karę 5 tys. złotych za ich niezarejestrowanie.

Zobacz również: Zrobili zdjęcie czegoś przerażającego! W basenie była swastyka!

Prokuratura Rejonowa w Przemyślu właśnie zakończyła śledztwo w tej sprawie. Jak poinformował Fakt, Mariuszowi S. postawiono zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci Kamila oraz narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia drugiego chłopca. Mężczyźnie grozi kara 5 lat pozbawienia wolności. Oskarżony nie przyznaje się do winy.

Dowiedz się więcej na temat: pitbul | Dziecko | wino | atak | zmasakrować | Chłopiec

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy