Reklama

Reklama

Pijana kobieta spowodowała wypadek i zaczęła tańczyć! To nagranie szokuje!

31-letnia kobieta spowodowała wypadek samochodowy, w którym ucierpiała trzyosobowa rodzina. Wśród ofiar jest 9-letni chłopiec, który walczy o życie. Kobieta była pod wpływem alkoholu, a po wypadku zaczęła tańczyć na tle zniszczonych samochodów.

Do zdarzenia doszło 22 lipca w Rosji, a dokładnie w miejscowości Lipieck. Kobieta, która prowadziła samochód marki BMW, nagle zjechała na przeciwległy pas i uderzyła w poprawnie jadące Suzuki. Pojazdem tym podróżowała trzyosobowa rodzina. Jedną z ofiar jest 9-letnie dziecko. Lekarze walczą o jego życie i zdrowie na oddziale intensywnej terapii.

Szokujące zachowanie pijanej kobiety

Reklama

Największe kontrowersje wzbudza szokujące zachowanie kobiety, która prowadziła BMW. Spowodowała ona wypadek, będąc pod wpływem alkoholu. Właściwie nic jej się nie stało - z wypadku wyszła jedynie z podrapaną dłonią. Po opuszczeniu rozbitego samochodu kobieta zaczęła rozmawiać przez telefon i... tańczyć. Wszystko to działo się na tle miejsca wypadku, w którym ucierpiała rodzina. Co więcej, 31-latka odmówiła służbom dmuchania w alkomat, jednak nawet na odległość można było wyczuć, że jest ona pod wpływem alkoholu.

Zobacz również: Prawie zabiła człowieka, a potem wysyłała snapy z wypadku!

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać wypadek oraz skandaliczne zachowanie pijanej kobiety.

Film zszokował internautów i wywołał lawinę komentarzy. Warto też zauważyć, że nie był to pierwszy wypadek, który spowodowała 31-latka, prowadząc samochód po spożyciu alkoholu. Wcześniej jednak nie była karana za popełnione czyny, ponieważ jej partnerem jest oficer policji.

W sieci nie brakuje komentarzy o dużej korupcji w tym rejonie Rosji. Czy kobieta poniesie wreszcie odpowiedzialność za swoje czyny?

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy