Reklama

Pies zamieszkał na cmentarzu i od dwóch lat opłakuje swojego pana! Mieszkańcy szukają pomocy!

Ta wzruszająca historia ma miejsce w Bydgoszczy. Na jednym z cmentarzy zamieszkał pies, który prawdopodobnie stracił swojego właściciela. Od ponad dwóch lata, zwierzę czuwa nad grobem zmarłego pana. Mieszkańcy, którzy opiekują się czworonogiem, szukają pomocy.

Biszkoptowy pies przypominający husky'ego czatujący na cmentarzu, to dla mieszkańców Bydgoszczy codzienny widok. Zwierzę od ponad dwóch lat pomieszkuje na terenie nekropolii, prawdopodobnie opłakując swojego właściciela.

Reklama

Okoliczna społeczność bardzo dobrze poznała czworonoga, przywiązała się do niego, a także go dokarmia.

Mieszkańcy wsi, którzy znają psa, postanowili mu pomóc i wnieśli do administracji o postawienie budy dla zwierzaka. Ze względu na miejsce idea nie mogła zostać zrealizowana. Pewnego dnia, ktoś przyniósł na cmentarz legowisko dla psa, jednak i to, szybko zniknęło. 

Zobacz również: Co, gdy dziewczynka z zespołem Downa dostanie lalkę, wyglądającą jak ona? To wideo stało się hitem!

Mimo ostatniej srogie zimy zwierzę nie opuściło swojego posterunku. Świadkowie mówią, że wykopało ono sobie norę i tam przeczekało mrozy, nieustannie czuwając nad grobem swojego pana. 

W poszukiwaniu pomocy!

Mieszkańcy wiedzą, że interwencja weterynarza lub pracowników schroniska niewiele by dała.

Jak więc pomóc czworonogowi? Okoliczna społeczność poszukuje psiego behawiorysty, który mógłby zainterweniować w obecnej sytuacji i pomóc zwierzakowi.

Dowiedz się więcej na temat: cmentarz | pomoc bezdomnym zwierzętom | PSY (Park Jae-Sang)

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje