Reklama

Pedofil zgwałcił córkę swojego kolegi! Co go za to spotkało?

Rosjanin Wiaczesław M. przypadkowo znalazł na telefonie swojego przyjaciela pedofilskie treści. Gdyby tego było mało, to mężczyzna na jednym z nagrań zobaczył swoją córkę! 34-letni Rosjanin zadźgał pedofila. Lokalna społeczność nie chce, aby poniósł on jakąkolwiek karę!

Mężczyźni byli przyjaciółmi

Tragiczne wydarzenia miały miejsce w Rosji. Wiaczesław i Oleg byli przyjaciółmi i pochodzili z tej samej miejscowości w regionie Samara. W przeszłości Oleg pomagał koledze w opiece nad jego dziećmi, a także zajmował się dziećmi okolicznych mieszkańców.

Reklama

Pod koniec sierpnia wyszła na jaw okrutna prawda na temat 32-letniego Olega Swidirowa. Pomagał on wtedy swojemu przyjacielowi wnieść szafę do mieszkania. Po skończonej pracy mężczyźni zaczęli spożywać alkohol. Kiedy Oleg zasnął, Wiaczesław postanowił sprawdzić, co się znajduje w  telefonie jego przyjaciela. Zrobił to, ponieważ podczas spotkania Oleg podejrzanie wpatrywał się w urządzenie. To, co zobaczył Wiaczesław przeszło jego najśmielsze wyobrażenia! Był w szoku - na jednym z nagrań rozpoznał swoją 8-letnią córkę! Dziewczynka była wykorzystywana seksualnie przez Swiridowa.

Zabił pedofila. Sąsiedzi bronią mordercy

Ojciec dziecka nie wytrzymał - zaatakował pedofila, jednak sąsiedzi przybiegli i rozdzielili mężczyzn. Oleg uciekł, ale zostawił telefon, w którym Wiaczesław znalazł film sprzed kilku lat, na którym była córka jego znajomego.

Za pedofilem wysłano list gończy. Poszukiwania trwały kilka dni, a swój finał miały 2 września. Ciało Olega zostało odnalezione w lesie - okazało się, że zadano mu kilka ciosów nożem. Do zbrodni przyznał się Wiaczesław M., który sam wskazał miejsce, w którym ukrył ciało.

Mieszkańcy wioski i wielu Rosjan z innych regionów chcą, aby oczyścić Wiaczesława z zarzutów - uważają go za bohatera. Zrobił to, aby chronić dzieci.

34-latek czeka na postawienie zarzutów w areszcie domowym.

Zobacz również: Dziecko potrzebowało pomocy na placu zabaw! Jego ojciec nie wytrzymał!


Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje