Reklama

Reklama

Pedofil zgwałcił córkę swojego kolegi! Co go za to spotkało?

Rosjanin Wiaczesław M. przypadkowo znalazł na telefonie swojego przyjaciela pedofilskie treści. Gdyby tego było mało, to mężczyzna na jednym z nagrań zobaczył swoją córkę! 34-letni Rosjanin zadźgał pedofila. Lokalna społeczność nie chce, aby poniósł on jakąkolwiek karę!

Mężczyźni byli przyjaciółmi

Tragiczne wydarzenia miały miejsce w Rosji. Wiaczesław i Oleg byli przyjaciółmi i pochodzili z tej samej miejscowości w regionie Samara. W przeszłości Oleg pomagał koledze w opiece nad jego dziećmi, a także zajmował się dziećmi okolicznych mieszkańców.

Reklama

Pod koniec sierpnia wyszła na jaw okrutna prawda na temat 32-letniego Olega Swidirowa. Pomagał on wtedy swojemu przyjacielowi wnieść szafę do mieszkania. Po skończonej pracy mężczyźni zaczęli spożywać alkohol. Kiedy Oleg zasnął, Wiaczesław postanowił sprawdzić, co się znajduje w  telefonie jego przyjaciela. Zrobił to, ponieważ podczas spotkania Oleg podejrzanie wpatrywał się w urządzenie. To, co zobaczył Wiaczesław przeszło jego najśmielsze wyobrażenia! Był w szoku - na jednym z nagrań rozpoznał swoją 8-letnią córkę! Dziewczynka była wykorzystywana seksualnie przez Swiridowa.

Zabił pedofila. Sąsiedzi bronią mordercy

Ojciec dziecka nie wytrzymał - zaatakował pedofila, jednak sąsiedzi przybiegli i rozdzielili mężczyzn. Oleg uciekł, ale zostawił telefon, w którym Wiaczesław znalazł film sprzed kilku lat, na którym była córka jego znajomego.

Za pedofilem wysłano list gończy. Poszukiwania trwały kilka dni, a swój finał miały 2 września. Ciało Olega zostało odnalezione w lesie - okazało się, że zadano mu kilka ciosów nożem. Do zbrodni przyznał się Wiaczesław M., który sam wskazał miejsce, w którym ukrył ciało.

Mieszkańcy wioski i wielu Rosjan z innych regionów chcą, aby oczyścić Wiaczesława z zarzutów - uważają go za bohatera. Zrobił to, aby chronić dzieci.

34-latek czeka na postawienie zarzutów w areszcie domowym.

Zobacz również: Dziecko potrzebowało pomocy na placu zabaw! Jego ojciec nie wytrzymał!


Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy