Patryk Vega bada tajemnicę śmierci Magdaleny Żuk. "Stwórzmy największe śledztwo w historii"

Patryk Vega ogłosił, że niewyjaśniona do dziś śmierć Magdaleny Żuk będzie tematem jego kolejnego filmu dokumentalnego. Reżyser poruszał już w swoich dziełach kontrowersyjny temat handlu ludźmi. Czy uda mu się przeprowadzić "Największe śledztwo w historii"?

Tą sprawą żyła cała Polska

Magdalena Żuk to dziewczyna, która w wieku 27 lat wyjechała na wakacje do Egiptu. Początkowo miał z nią polecieć jej chłopak. Niestety przed wyjazdem okazało się, że jego paszport nie będzie ważny w dniu lotu.

Aby nie zmarnować, chociaż części pieniędzy wydanych na tę podróż, Magdalena zdecydowała się polecieć sama do Marsa Alam. Już od pierwszego dnia goście hotelowi zauważyli, że kobieta dziwnie się zachowuje. W jednym momencie potrafiła zachowywać się agresywnie, a kontakt z nią był utrudniony. Chwilę później - była ożywiona. Osoby przebywające w hotelu powiedziały, że wypytywała ich również o swojego chłopaka. Jej stan był coraz gorszy, aż pewnego dnia znaleziono ją nieprzytomną w pokoju hotelowym. Kiedy trafiła do szpitala, lekarze nie byli w stanie jej pomóc

Kobieta zmarła 30 kwietnia 2017 r. Jej sprawą zajmowali się nie tylko prokuratorzy, którzy polecieli do Egiptu, ale cała Polska. Niektórzy na własną rękę próbowali odkryć, co naprawdę stało się kobiecie. Jedna z teorii zakładała, że Magdalena padła ofiarą handlu ludźmi.

Rozwiążmy tę sprawę razem

Reklama

Patryk Vega ogłosił, że niewyjaśniona do dziś śmierć Magdaleny Żuk będzie tematem jego kolejnego filmu dokumentalnego. Nie jest to pierwsza kontrowersyjna historia, jaką zajmuje się reżyser. Jego głośne "Oczy diabła" mają na YouTubie już 6 milionów wyświetleń. "Oczy diabła" opowiadają o matce, która chce sprzedać własne dziecko. W dokumencie poznajemy również handlarza dziećmi. 

W krótkim filmiku na YouTubie Patryk Vega zachęca wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat Magdalena Żuk, do podzielenia się nimi. Jak mówi - rozwikłajmy tę sprawę razem

Myślicie, że uda mu się odkryć prawdę?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Patryk Vega | Magdalena Żuk | tajemnicza śmierć

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje