Reklama

Ostrzega przed zboczeńcami w Warszawie! "Stali bywalcy" są na schodach!

W jednej z facebookowych grup pojawił się szokujący wpis! Pracownica jednej z galerii handlowych w Warszawie ostrzega w nim kobiety o grasujących w centrum zboczeńcach. Stoją oni na ruchomych schodach i robią z ukrycia zdjęcia kobiecych miejsc intymnych! Tę historię opisał portal "o2.pl".

Kobieta ostrzega przed zboczeńcami w Warszawie!

Pracownica jednej z warszawskich galerii handlowych opublikowała w Internecie post na temat zboczeńców krążących po centrum. Mężczyźni Ci stoją na schodach ruchomych za kobietami ubranymi w spódnice lub sukienki, i robią z ukrycia zdjęcia ich miejsc intymnych.

Reklama

Zobacz również: Ktoś wrzucił jej do torebki lokalizator! Na TikToku ostrzega inne kobiety

"Stali bywalcy" są tam codziennie!

Portal o2.pl skontaktował się z nią, aby dowiedzieć się więcej. Jak przyznała pracownica, spotyka się z tymi sytuacjami od trzech lat i zauważyła takie zachowanie u co najmniej 15 mężczyzn! Podkreśla również, że minimum 4 z nich to "stali bywalcy", którzy potrafią przychodzić do galerii nawet dwa razy dziennie!

Pracownica galerii przyznaje również, że takie zachowanie można przyuważyć u różnie wyglądających mężczyzn. Kobieta stara się ostrzegać kobiety, gdy widzi krążącego po centrum i robiącego zdjęcia zboczeńca. Informuje ona również ochroniarzy, którzy starają się złapać dewiantów.

Jak podkreśliła w rozmowie, nie wie ona, do czego wykorzystywane są zdjęcia. Przeczuwa jednak, że mogą one nie być robione wyłącznie "na własny użytek"

Zobacz również: Horror w Małopolsce! Hodował psy na smalec! "Wszyscy wiedzieli"

Wiele tego typu fotografii krąży po Internecie. Użytkowniczki często zwracają uwagę na serwis Wykop.pl, na którym publikowane są zdjęcia kobiecych pośladów zrobione z ukrycia. Określone są one tagiem "dupeczkizprzypadku". Często kobiety, których części ciała są na zdjęciach, nie mają pojęcia, że fotografie ich okolic intymnych są opublikowane w sieci.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje