Reklama

Reklama

Objawienie anioła w Lanckoronie?! Tajemnicze zjawisko wzbudziło sensację!

Czy to był anioł? To pytanie zadają sobie mieszkańcy miejscowości Lanckorona w województwie małopolskim. Kamera monitoringu zarejestrowała tajemnicze zjawisko – rozbłysk światła na rynku. Mieszkańcy są w szoku, zdaniem niektórych ich miasto nawiedził anioł!

Kamery monitoringu nagrały tajemniczy rozbłysk

To niespotykane zjawisko zaobserwowano 1 sierpnia około godziny 19 na rynku w Lanckoronie. Po deszczowym i pochmurnym dniu robiło się ciemno, aż nagle pojawił się tajemniczy i niezwykle jasny rozbłysk! Przybrał specyficzny kształt i świecił bardzo intensywnie. Błysk dosyć długo się utrzymywał na tamtejszym rynku (ponad minutę), co szczególnie zadziwiło mieszkańców oraz turystów.

Reklama

Wydaje się to niewiarygodne, jednak świetliste zjawisko zostało zarejestrowane przez kamery, które są umieszczone na dachu muzeum. Zobaczcie sami zrzut ekranu z internetowej transmisji z kamery:

W mieście objawił się anioł?

Udało się już ustalić, że w tym dniu służby ratunkowe nie podejmowały żadnych interwencji w rejonie rynku. Nie ma więc mowy o tym, aby coś się zapaliło lub wybuchło w tym miejscu. Zdaniem świadków nie był to także piorun. Niektórzy internauci są przekonani, że w mieście pojawił się anioł. Co ciekawe, w Lanckoronie co roku organizowana jest parada aniołów, stąd to skojarzenie.

Widzisz anioła w tym błysku? Czy w mieście naprawdę zdarzył się cud? 

Zobacz również: Zrobili zdjęcie czegoś przerażającego! W basenie była swastyka!

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy