Reklama

Nowy rekord na porodówce! Urodziła dziesięcioraczki!

Gosiame Tamara Sithole, 37-latka z RPA, właśnie ustanowiła nowy rekord na świecie. Kobieta urodziła dziesięcioraczki - siedem chłopców i trzy dziewczynki. Cała dziesiątka czuje się dobrze, a ich mama właśnie została rekordzistką Guinnessa.

Nowy rekord Guinnessa!

Na początku czerwca w RPA doszło do nietypowego porodu. Gosiame Tamara Sithole urodziła aż dziesięcioro dzieci jednocześnie! Kobieta już 6 lat temu miała swoją pierwszą ciążę wielopłodową. Wtedy na świat przyszły bliźniaki. Jak twierdzi 37-latka, czuła ona, że i tym razem będzie miała więcej niż jedno dziecko. Nie spodziewała się jednak, że ustanowi nowy rekord Guinnessa!

Lekarze byli w szoku!

Reklama

Ta sytuacja zaskoczyła nie tylko Gosiame, ale również lekarzy! Przy wcześniejszych badaniach USG doliczyli się oni "tylko" ósemki dzieci. Ich zdziwienie było ogromne, gdy podczas cesarskiego cięcia z brzucha mieszkanki RPA wyciągnęli aż siedmiu chłopców i trzy dziewczynki. Kobieta opowiadała mediom, że od początku jej ciąża była trudna. 37-latka przyznaje, że przez większość czasu czuła się źle i musiała nieustannie leżeć.  

Zobacz również: 23-latka ma już 11 dzieci! Chce mieć "dziesiątki dzieci" więcej!

Gosiame pobiła rekord ilości dzieci urodzonych w jednej ciąży. Wcześniej należał on do 25-letniej Halimy Cisse z Mali, która w zeszłym roku urodziła dziewięcioro dzieci. 

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje