Reklama

"Nikt mi nie będzie mówił co mi wolno"! Szokujące nagranie! Antycovidowcy wdarli się do szpitala!

Wirus jest i nie ma co do tego wątpliwości. Nie wszyscy jednak podzielają tę opinię. Do szokującej sytuacji doszło w Toruniu, gdzie grupa osób bez maseczek ochronnych, wtargnęła do jednego ze szpitali i beztrosko przechadzała się po oddziałach. Koronasceptycy nie zważali na uwagi personelu i zagrożenie, jakie stwarzają dla pacjentów. Jak powiedział jeden z nich w opublikowanym nagraniu "Suweren przyszedł skontrolować, co się tutaj dzieje". Sami zobaczcie!

Ta skandaliczna sytuacja miała miejsce w Szpitalu Miejskim w Toruniu. Grupa osób, dwóch mężczyzn i kobieta, wtargnęli do placówki i postanowili odbyć samozwańczy "obchód". Po ich wypowiedziach łatwo można się zorientować, że należeli do grupy tzw. antycovidowców, którzy nie wierzą w istnienie pandemii i wirusa. Co więcej, dowód swojego nieodpowiedzialnego zachowania opublikowali w Internecie! Sami zobaczcie!

Reklama

Jak twierdzi autor nagrania "Suweren przyszedł skontrolować, co się tutaj dzieje". Mężczyzna zaglądał do sal szpitalnych oraz komentował puste łóżka i brak "kosmicznych kombinezonów". Dwóch mężczyzn i kobieta nie zwracali również uwagi na ostrzeżenia personelu dotyczące bezpieczeństwa oraz prośby o opuszczenie budynku.

Pomimo donośnego deklarowania, że "koronawirusa nie ma", grupa antycovidowców nie była na tyle odważna, aby wejść na oddział zakaźny.

Władze szpitala zgłosiły tę sprawę do prokuratury. Dyrektor szpitala zapytany o to, w jaki sposób grupa osób wtargnęła do szpitala, odpowiedział, że ochroniarzy było mniej niż agresorów i przez to nie byli ich w stanie powstrzymać.

To nie pierwszy taki raz!

Podobna sytuacja miała miejsce, kiedy ten sam mężczyzna z nagrania, chodził bez maseczki ochronnej po dworcu i galerii w Katowicach, i wyzywał oraz groził ludziom, którzy stosowali się do zasad bezpieczeństwa. 

A Wy, co myślicie o tak nieodpowiedzialnym zachowaniu w czasie pandemii?

Dowiedz się więcej na temat: szpital | koronawirus | koronasceptycy

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje