Reklama

Reklama

Niebezpieczne wyzwanie na TikToku zagraża życiu! Na czym polega?

W serwisie TikTok pojawia się coraz więcej zatrważających nagrań z niebezpiecznymi wyzwaniami. Jednym z nich jest nowy trend, który nazwano „Crate Challenge”. Wyzwanie zdobyło ogromną popularność, jednak TikTok blokuje już te nagrania. Na czym polega to kontrowersyjne zadanie?

Niebezpieczne wyzwanie stało się hitem sieci!

Okazuje się, że "Crate Challenge" jest bardzo ryzykowny. Podczas nagrywania filmu może dojść do poważnych obrażeń, a w skrajnych przypadkach może to nawet skończyć się śmiercią! Wyzwanie polega na tym, że trzeba wejść na sam szczyt niestabilnych "schodów", które zostały wcześniej ułożone ze skrzynek do butelek z mlekiem lub piwem. Jeżeli osoba, która wykonuje zadanie, spadnie z konstrukcji, to przegrywa. 

Reklama

Największą popularnością cieszą się klipy, w których można zaobserwować bolesne upadki użytkowników TikToka.

Wyzwanie może wyglądać zabawnie, ale wypadki są jego nieodłączną częścią, więc należy pamiętać o konsekwencjach, jakie wynikają z upadku z wysokości na skrzynki czy na ziemię. Naraża się wówczas swoje kości i stawy na ryzyko kontuzji.

W sieci można znaleźć zdjęcia osób z obrażeniami ciała po wykonaniu tego wyzwania:

TikTok blokuje ryzykowne wyzwania!

TikTok, po apelu lekarzy o niebezpieczeństwach związanych z tym wyzwaniem, zaczął blokować kontrowersyjne nagrania. 

Co sądzicie na temat podążania za trendami z TikToka? Dlaczego użytkownicy tak bardzo narażają swoje życie i zdrowie...?

Zobacz również: 13-latka podpaliła się przez wyzwanie na TikToku! Ten niebezpieczny trend niemal ją zabił!

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy