Reklama

Reklama

Nie wpuścili jej na imprezę ze względu na wagę! „To nie jest impreza dla większych dziewczyn!”

27-letnia TikTokerka wybrała się ze znajomymi do Miami, aby spędzić wieczór na imprezie w basenie. „Przykro nam, ale to nie jest impreza dla większych dziewczyn!” – taką wiadomość otrzymała od organizatorów. Dziewczyna nie została wpuszczona na imprezę, przez co poczuła się dyskryminowana i upokorzona z powodu swojego wyglądu.

Nie wpuszczono jej na imprezę z powodu wyglądu!

Pomimo tego, że obecnie promuje się ruch ciałopozytywny i tak dużo mówi się o akceptowaniu swojego ciała, bez względu na jego rozmiar i wygląd, niektórzy nadal dyskryminują osoby plus size. Przekonała się o tym 27-letnia Fallon Melillo, która pochodzi z San Antonio w Teksasie.

Reklama

Dziewczyna wybrała się na imprezę do Miami w towarzystwie znajomych. Chcieli oni spędzić wieczór na imprezie na basenie, a na miejsce miał ich dowieźć specjalny partybus. Niestety zamiast dobrej zabawy, Fallon doświadczyła rozczarowania. 

Przed imprezą dziewczyna przeczytała komunikat związany z warunkami uczestnictwa w wydarzeniu:

TikTokerka postanowiła więc skontaktować się z klubem, aby dowiedzieć się, czy rzeczywiście nie może wziąć udziału w imprezie. Usłyszała od przedstawicieli, że nie dyskryminują oni swoich gości z powodu ich wyglądu i wagi. Dlatego też Fallon zdecydowała, że pojedzie na imprezę. Niestety 27-latka nie została wpuszczona do imprezowego autobusu ze względu na tuszę. 

Dziewczyna poczuła się wtedy bezradna, upokorzona i zażenowana całą sytuacją:

Trzeba wyglądać jak modelka, żeby wejść na imprezę

TikTokerka nagłośniła sprawę w mediach, a organizatorzy imprezy zmienili opis na swojej stronie internetowej. Zastrzegli oni, że wymagany jest wygląd modelki, aby wziąć udział w wydarzeniu...

Co sądzicie o tej sytuacji? Jak długo będzie dochodziło do oceniania człowieka przez pryzmat tego, jak wygląda i jaki rozmiar nosi?

Zobacz również: Ciało (nie)idealne! Czyli TVP tłumaczy, że cellulit u dzieci jest zły!

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy