Reklama

Reklama

Nastolatkowie okrutnie pobili wędkarza! Nie uwierzysz, z jakiego powodu!

Do pobicia wędkarza doszło w Bydgoszczy. Dwaj nastolatkowie zaatakowali go, ponieważ zwrócił im uwagę, aby kulturalnie pływali na rowerze wodnym. Sprawcy usłyszeli zarzut pobicia i uszkodzenia ciała o charakterze chuligańskim.

Dotkliwe pobicie starszego mężczyzny

Do zdarzenia doszło 5 sierpnia nad Brdą przy torze regatowym w Bydgoszczy. 75-letni wędkarz dostrzegł trzyosobową grupę, która korzystała z roweru wodnego.

Reklama

19-latek wraz z 16-latkiem oraz młodą kobietą płynęli zbyt blisko brzegu, więc mogli oni zahaczyć o rozstawione wędki. Wtedy wędkarz poprosił ich, aby odpłynęli dalej, co im się nie spodobało. Jeden z nastolatków zareagował agresywnie na słowa starszego mężczyzny - wysiadł z roweru i uderzył pięścią w twarz 75-latka, który upadł na ziemię. 

Następnie napastnik zawołał swojego kolegę. Zaatakowany przez nastolatków mężczyzna próbował się bronić, wezwał nawet innego wędkarza, który siedział niedaleko niego, ale ten niestety nie udzielił mu pomocy, tylko uciekł z miejsca zdarzenia.

Zobacz również: Nastolatek z nożem w ręku groził kierowcy autobusu! Nagranie mrozi krew w żyłach!

Starszy mężczyzna został brutalnie pobity przez nastolatków, a sytuację obserwowała ich koleżanka, która się śmiała z całego zajścia...

Pobity wędkarz z obrażeniami twarzy pojechał do szpitala, a także powiadomił policję o zdarzeniu.

Policjanci namierzyli i zatrzymali sprawców

Funkcjonariuszom udało się zatrzymać dwóch młodych sprawców pobicia oraz ustalić dane dziewczyny, która była wtedy z nimi.

Śledczy przedstawili obydwu nastolatkom zarzut pobicia i uszkodzenia ciała o charakterze chuligańskim. 16-latek będzie odpowiadać przed sądem dla nieletnich, a 19-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie odbyło się przesłuchanie. Zastosowano wobec niego dozór policyjny.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy