Reklama

Reklama

Nastolatka założyła jeansy. Rodzina ją za to zamordowała!

Czy wybór jeansów na uroczystość religijną może być powodem awantury i śmiertelnego pobicia? Wydaje się to niewiarygodne, ale wydarzyło się w rzeczywistości. Do takiej sytuacji doszło w indyjskim stanie Uttar Pradesh. Rodzina śmiertelnie pobiła 17-letnią dziewczynę za to, że założyła ona jeansy i bluzkę, a następnie jej ciało zostało powieszone na moście.

Śmiertelne pobicie nastolatki

Początkowo dziadkowie skrytykowali strój nastolatki, w którym pojawiła się na uroczystości. Neha nie chciała się przebierać, ponieważ twierdziła, że jeansy i bluzka są odpowiednim wyborem. Rodzinie zależało jednak na tym, aby dziewczyna ubierała się w tradycyjne indyjskie stroje. Następnie zaczęła się awantura, w wyniku której dziewczyna zaczęła być okrutnie bita przez swojego dziadka oraz wujków. Bili ją drewnianymi kijami do utraty przytomności.

Reklama

Krewni, którzy pobili nastolatkę, powiedzieli jej matce, że zabierają ją do szpitala. Kobiecie nie pozwolili na to, aby była wtedy z córką. Okazało się później, że Neha nie została zawieziona do szpitala, tylko powieszona - jej ciało znaleziono następnego dnia przy moście nad rzeką Gandak.

Zobacz również: To nagranie wstrząsnęło całym światem! Covidowa rzeczywistość w Indiach przeraziła internautów!

Policja podejrzewa łącznie aż 10 osób o morderstwo i niszczenie dowodów zbrodni. Są to dziadkowie, ciotki, wujkowie i kuzyni 17-latki. Podejrzany jest także kierowca, który przewoził ciało Nehy. Funkcjonariusze zatrzymali już dziadków, wuja i kierowcę za popełnienie tych nieludzkich czynów. Trwają obecnie poszukiwania pozostałych osób.

Kiedy doszło do ataku na nastolatkę, ojca Nehy nie było w domu, ponieważ pracował, aby zapewnić swoim dzieciom lepszy byt i możliwość kształcenia się. Neha chciała zostać policjantką, ale jej marzenia zostały brutalnie przerwane przez członków jej rodziny. 

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy