Reklama

Reklama

Nastolatek z nożem w ręku groził kierowcy autobusu! Nagranie mrozi krew w żyłach!

16-latek zaatakował kierowcę jednego z miejskich autobusów w Wałbrzychu. Uszkodził przednie drzwi w pojeździe, a potem wyciągnął nóż.

Agresywne zachowanie nastolatka w autobusie

Do mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło 17 lipca na jednym z przystanków w Wałbrzychu. Nastolatek terroryzował pasażerów autobusu - kopał w przednie drzwi i uszkodził w nich szybę. Ponadto trzymał w ręku nóż i groził kierowcy. Chłopak wykrzykiwał także wulgaryzmy w kierunku kobiety, która nagrywała to zdarzenie. Zobaczcie sami szokujące zachowanie nastolatka: 

Reklama

Wałbrzyska policja została poinformowana o całej sytuacji, ale zanim mundurowi dotarli na miejsce zdarzenia, nastolatek zdążył już uciec. Dzięki nagraniu funkcjonariuszom udało się jednak ustalić tożsamość chłopaka, który zaatakował autobus.

Jaką karę poniesie nastolatek?

16-latek został zatrzymany, trafił do Policyjnej Izby Dziecka w Legnicy i odpowie za swoje zachowanie przed sądem rodzinnym

Jaką karę wymierzy dla niego sąd? Będzie to pobyt w ośrodku poprawczym, a może zastosowanie specjalnych środków wychowawczych? Tego dowiemy się niebawem. 

Zobacz również: 

Szokujące nagranie z Poznania! "Zaatakował bez powodu" Wszystko stało się w mgnieniu oka!

Wściekły rowerzysta atakuje tramwaj! - wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy