Reklama

Najgorsze żony? Z tymi znakami lepiej się nie wiązać!

Znalezienie dobrej żony nie jest łatwym zadaniem! Nie zawsze nasza wybranka jest odpowiednią kandydatką do tej roli. Jak więc rozpoznać kobietę, która nie nadaje się do małżeństwa? Okazuje się, że to bardzo proste! Wystarczy znać jej znak zodiaku!

Eksperci twierdzą, że chociaż każdy z nas posiada indywidualne cechy, to istnieją zbieżne elementy dla osób posiadających ten sam znak zodiaku. Te wspólne wartości mogą warunkować takie rzeczy jak związki czy życie w małżeństwie. Po analizie znaleźli oni 4 znaki, które są najgorszymi materiałami na żonę!

Panna

Reklama

To kobieta, która bez przerwy narzeka i marudzi. Nic nigdy jej nie pasuje. Co prawda stara się ona być dobrą żoną, ale wystarczy najmniejsza błahostka, aby wyprowadzić ją z równowagi. Dodatkowo Panny są bardzo podejrzliwe i nieufne. Nawet gdy mąż nie ma niczego na sumieniu, znajdą sposób, aby udowodnić jego nielojalność.

Zobacz również: Kobiece nawyki, które prowadzą do rozstania. Mężczyźni ich nienawidzą!

Skorpion

Życie ze Skorpionem jest usłane... kłótniami i awanturami. Ten znak każdą rozmowę potrafi wypełnić żalami i pretensjami. W związku pragnie przejąć całkowitą kontrolę nad swoją drugą połówką i zawsze musi postawić na swoim.

Baran

I choć na pierwszy rzut oka to ideał, to z czasem stawiane przez nią wymagania oraz jej zachcianki staną się nie do zniesienia. Baran nie potrafi się nudzić, dlatego żąda, aby partner zapewniał jej ekscytujące przeżycia każdego dnia. Błogie lenistwo na kanapie albo chillout przed telewizorem, nie są tu opcją! Co więcej, Baran nie boi się kłótni i uwielbia stawiać na swoim.

Zobacz również: Który zawód zdradza najczęściej? Gdzie pracuje Twój partner?

Wodnik

Jest nieprzewidywalny! Ceni swoją wolność, a każda próba jej odebrania może skończyć się awanturą, a nawet ucieczką! Żaden mężczyzna jej nie zmieni. Nienawidzi odgórnych zasad o tym jak powinna zachowywać się przykładna żona. Żyje według własnej dewizy!

Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | żona | horoskop

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje