Reklama

Najgorsze wesele w historii! Takiej nocy poślubnej, nie chciałby żaden z nas!

Te wesela zostały przerwane przez policję, ponieważ ich uczestnicy nie przestrzegali zasad bezpieczeństwa. Funkcjonariusze mieli nietypowy pomysł jak ukarać młodą parę. Jak nowożeńcy spędzili noc poślubną?

Najgorsza noc poślubna w historii?

Nowożeńcy w Rwandzie musieli spędzić swoją noc poślubną zamknięci na stadionie! Jedna z panien młodych anonimowo wyjawiła BBC swoje oburzenie związane z zaistniałą sytuacją - To złe wspomnienie, które nigdy nie zniknie z mojego życia

Zobacz również: Kulturysta poślubił seks-lalkę, z którą był w związku od dwóch lat

Nieproszeni goście

Reklama

Co najmniej trzy wesela zostały przerwane w weekend wielkanocny przez policję w Kigali. Funkcjonariusze wtargnęli na uroczystości, ponieważ na tych, został przekroczony limit 20 osób. Jak powiedział BBC rzecznik policji w Rwandzie, nie ma przyzwolenia na łamanie zasad bezpieczeństwa, bez względu na rodzaj sytuacji. Jak widać, ceremonia ślubu nie jest wyjątkiem!

Zobacz również: Kiedy ksiądz nie udzieli ślubu kościelnego? Oto lista!

Czy złamano prawa człowieka?

Internauci byli zszokowani! Część z nich uważa, że policja wykorzystała swoją władzę i posunęła się za daleko. Uważają również, że przetrzymywanie ludzi wbrew ich woli na stadionie w nocy, jest niezgodne z prawem. Niektórzy mieli odmienne zdanie i pochwalili skuteczność działań funkcjonariuszy. Podkreślali oni, że tak ukarane osoby, nie będą w przyszłości tak bezmyślnie łamać wprowadzonych obostrzeń pandemicznych.

Z jednej strony świetne radzenie sobie z pandemią przez Rwandę jest doceniane na całym świecie. Z drugiej jednak, aktywiści i znaczna część społeczeństwa ubolewają nad ewidentnymi naruszeniami praw człowieka w sytuacji interwencji policji. 

Dowiedz się więcej na temat: ślub | pandemia | noc poślubna

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje