Reklama

Najesz się i jeszcze ci zapłacą! Praca marzeń dla wielbicieli czekolady!

Lubisz słodycze i jesteś prawdziwym smakoszem czekolady? W takim razie poniższa oferta to dla ciebie idealne stanowisko! Rzuć swoją dotychczasową pracę i zostań najprawdziwszym testerem czekolady.

To nie żart! Globalny koncern spożywczy Mondelez International, zajmujący się wytwarzaniem produktów żywnościowych i napojów, poszukuje osoby, która będzie testować smak czekolady.

Reklama

Jak zapowiadają przedstawiciele koncernu, badania będą dotyczyły znanych marek czekolady i ciastek, tj. Cadbury, Prince, Oreo i wiele innych. Mają tam być także prowadzone badania dotyczące jakości, opakowań, analizy preferencji i oczekiwań klientów oraz zgodności wyrobów z wymaganiami prawnymi dotyczącymi produktów spożywczych.

Koncern poszukuje osoby, która nie będzie się bała szczerze wyrażać swojej opinii. Idealny kandydat powinien także chętnie próbować nowych produktów i oczywiście uwielbiać słodycze. Praca zajmować będzie zaledwie 7,5 godziny tygodniowo, od wtorku do czwartku w godzinach od 12:15 do 14:45. Brzmi pysznie, prawda? Ofertę, o której mowa znajdziecie tutaj.

Zobacz również:

Naukowcy nie mają wątpliwości. Czekolada poprawia inteligencję!

Słodkie ukojenie w trudne dni - czekolada, która pomaga przetrwać okres

Nutella jednak nie szkodzi zdrowiu? Jest oficjalne oświadczenie producenta

Dowiedz się więcej na temat: słodycze | praca

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy