Reklama

Najdziwniejsze rekordy Guinnessa!

Nie wiemy co kierowało tymi osobami. Chyba po prostu za wszelką cenę chcieli mieć oni na swoim koncie jakieś nietypowe osiągnięcie. Ludzie są zdolni absolutnie do wszystkiego. Sprawdźcie to zestawienie i przekonajcie się o tym sami. Przed wami najdziwniejsze rekordy Guinnessa!

Zastanawialiście się kiedyś, ile słomek można włożyć sobie jednocześnie do ust? Pewnie nie. Zrobił to natomiast Brytyjczyk Simon Elmore, który bez pomocy rąk zdołał zmieścić w nich aż 400 kolorowych rurek i utrzymać je w buzi przez 10 sekund! Imponujące, co?

Reklama

Najwięcej spinaczy na twarzy

51 - tyle spinaczy w ciągu jednej minuty przyczepił sobie do twarzy Silvio Sabba. Fantastyczne osiągnięcie, nieprawdaż?

Najwięcej klap sedesowych rozbitych głową

Rozbijanie klap sedesowych głową? Żadnego problemu nie widzi w tym Kevin Shelley, do którego należy ten nietypowy rekord. W ciągu jednej minuty mężczyzna rozprawił się z 46 klapami. Nie wnikamy skąd u pana Shelleya wzięła się do nich taka nienawiść.

Najdłuższe paznokcie na palcach u jednej ręki

909,6 cm - taką łączną długość miały paznokcie na palcach u lewej ręki Shridhara Chillala. Mężczyzna hodował je przez 62 lata.

Największe kolekcja tubek po paście

2037 - tyle tubek po paście do mycia zębów zgromadził niejaki Val Kolpakov. Tubki pochodzą niemal z całego świata, w tym np. z Japonii, Korei, Chin, Indii oraz Rosji. Dosyć specyficzne hobby, nie sądzicie?

Dowiedz się więcej na temat: ciekawostki | śmieszne | rekordy Guinnessa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje